DOPRAVA ZDARMA V APLIKACI DOUGLAS S KÓDEM "APPDOPRAVA"
Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL INGREDIENCE PODPORUJÍCÍ DLOUHOVĚKOST, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ STRAVY LIDÍ ŽIJÍCÍCH V MODRÝCH ZÓNÁCH PLANETY Sérum

CHANEL MODRÉ SÉRUM INGREDIENCE PODPORUJÍCÍ DLOUHOVĚKOST, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ STRAVY LIDÍ ŽIJÍCÍCH V MODRÝCH ZÓNÁCH PLANETY

30 ml Číslo produktu: 952193
2990 Kč
9967 Kč / 100 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
Pozor:

SUMMER OF BEAUTY
Získejte slevu 20 % při nákupu 2 produktů.
Získejte slevu 25 % při nákupu 3 a více produktů.
Platí na značky Shiseido, Versace, NYX, Florence by Mills, Collistar. Nevztahuje se na již zlevněné produkty, Beauty Boxy a slevy není možné kombinovat.

*1
*1Nabídka je platná do31/05/2022
  • 952193
Informace o produktu

Modré zóny jsou 4 oblasti světa, kde lidé žijí lépe a dosahují vyššího věku: poloostrov Nicoya v Kostarice, italská Sardinie, řecký ostrov Ikaria a japonský ostrov Okinawa.
Laboratoř CHANEL vybrala tři základní přírodní ingredience, které jsou součástí stravy obyvatel modrých zón, oddělila z nich molekuly nejúčinnějších látek a vložila je do péče o pleť.
Nové univerzální sérum z řady péče o pleť CHANEL obsahuje zelenou kávu z Kostariky, olivy ze Sardinie a řeckou surovou mastichu (pryskyřici z keře Řečíku lentišku nazývanou také arabská guma), která je pěstována výhradně na ostrově Chios, nese Chráněné označení původu Evropské unie a je součástí tradičních pokrmů na Ikarii. Všechny tři složky mají revitalizační a antioxidační účinky.
Receptura MODRÉHO SÉRA přináší okamžitý pocit svěžesti. Jeho použitím dokonale připravíte vaši pleť k následnému ošetření obvyklým způsobem a zvýšíte jeho účinky.
Den ode dne bude vaše pleť vypadat mladistvější, pevnější a zdravější.

Návod k použití

Vyčištěnou pleť nejprve ošetřete pomocí JEMNÉ MASÁŽE MODRÉ SÉRUM. Poté před jejím ošetřením obvyklým způsobem naneste každý den ráno i večer MODRÉ SÉRUM.
JEMNÁ MASÁŽ MODRÉ SÉRUM
Zahrnuje kombinaci stlačování konkrétních bodů na obličeji bříšky prstů (3x) a vyhlazování pleti prostředníčkem a ukazováčkem silným tlakem směrem od středu obličeje (3x). Jemnou masáž aplikujte na následující oblasti:
1-Oblast spodní čelisti: Stlačování bodů na střední lince propojující bradu a spodní ret. Vyhlazování pleti silný tlakem až k ušním lalůčkům.
2-Koutky úst: Stlačování bodů těsně vedle koutků úst. Vyhlazování pleti silným tlakem na tvářích až k uším.
3-Vnější část nosních dírek: Stlačování bodů na vnější části nosních dírek. Vyhlazování pleti silným tlakem až ke spánkům.
4-Čelo: Stlačování bodů všemi prsty na ruce po svislé lince uprostřed čela. Vyhlazování pleti silným tlakem směrem ke spánkům.
5-Spánky: Bříšky prstů jemně namasírujte spánky třemi kruhovitými pohyby, následně obkružte prsty oblast za ušima a sjeďte až ke klíčním kostem.

Naše výhody
  • Expresní doručení
  • Ke každému nákupu vzorek zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.
  • Bezpečná platba pomocí šifrování SSL