PŘIPRAVTE SE NA LÉTO. SLEVA 25 % NA OPALOVACÍ PÉČI!

Článek byl úspěšně přidán.

CHANEL INGREDIENCE DLOUHOVĚKOSTI, KONZUMOVANÉ V MODRÝCH ZÓNÁCH. Oční sérum

CHANEL BLUE SERUM EYE INGREDIENCE DLOUHOVĚKOSTI, KONZUMOVANÉ V MODRÝCH ZÓNÁCH.

15 ml Číslo produktu: 992509
1990 Kč
13267 Kč / 100 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč.
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
Pozor:

SUMMER OF BEAUTY
Získejte slevu 20 % při nákupu 2 produktů.
Získejte slevu 25 % při nákupu 3 a více produktů.
Platí na značky Shiseido, Versace, NYX, Florence by Mills, Collistar. Nevztahuje se na již zlevněné produkty, Beauty Boxy a slevy není možné kombinovat.

*1
*1Nabídka je platná do31/05/2022
  • 992509
Informace o produktu

Modré zóny jsou 4 světové regiony, kde lidé žijí lépe a déle: Nicoya v Kostarice, Sardínie v Itálii, Ikárie v Řecku a Okinawa v Japonsku.

Výzkum firmy CHANEL vybral 3 základní přírodní ingredience, které jsou součástí stravy obyvatel těchto modrých zón, a extrahoval z nich jejich nejúčinnější molekuly, aby je spojil ve svém přípravku pro péči o oční okolí.

Zelená káva z Kostariky, oliva ze Sardínie a mastix - pryskyřice z řeckého lentišku (pěstovaného výlučně na ostrově Chios - AOP/chráněné označení původu - a tradičně konzumovaného na Ikárii) spojují své revitalizační a antooxidační vlastnosti v novém univerzálním očním séru značky CHANEL.

Jemná a osvěžující konzistence BLUE SERUM EYE se ihned vstřebává a ideálně připravuje pleť očního okolí na přijímání blahodárných účinků vaší obvyklé péče.

Pleť očního okolí je každý den hydratovaná a vyhlazená a tmavé kruhy jsou méně patrné.

Návod k použití

Udělejte si čas na rituál aplikace očního séra BLUE SERUM EYE. Okamžik pohody, který zvýší účinnost vašeho séra na oční okolí. BLUE SERUM EYE nanášejte samotné nebo před obvyklou péčí o oční okolí.

RITUÁL APLIKACE BLUE SERUM EYE

1- Kloubky ohnutých palců položte na vnitřní koutek oka. S výdechem stlačte a nechte váhu své hlavy spočinout na palcích (opakujte 3x).

2- Stále pomocí kloubků palců provádějte jemné hladivé pohyby z vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu, nejprve na horním víčku (3x) a poté na dolním (3x), vždy současně s výdechem.

3- Pro chvilku relaxace na závěr: bříšky prstů proveďte 3x krouživý pohyb na spáncích, poté objeďte zezadu uši a sjeďte až ke klíčním kostem.
 

Naše výhody
  • Expresní doručení
  • Ke každému nákupu vzorek zdarma
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma od 699 Kč.
  • Bezpečná platba pomocí šifrování SSL