OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!
Článek byl úspěšně přidán.

Carven C'Est Paris! Women Parfémová voda (EdP)

EXKLUZIVNĚ V DOUGLAS
+ 119 Beauty Points
Carven C'Est Paris! Women
30 ml Číslo produktu: 085262
1649 Kč
54967 Kč / 1000 ml
50 ml Číslo produktu: 084995
2390 Kč
47800 Kč / 1000 ml
100 ml Číslo produktu: 085010
3020 Kč
30200 Kč / 1000 ml
50 ml Číslo produktu: 084995
2390 Kč
47800 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 084995
Informace o produktu

Paříž?

Paříž je velké tajemno, můžete jí natolik milovat, můžete jí být natolik uneseni, až jí budete nenávidět, ale jedno je jisté – vždy se vrátíte! Pařížský zlomyslný závan a drzost se svojí smělostí a volností vytvářela hodnoty, které již v minulosti nadchly Madame CARVEN. 

 

PAŘÍŽ je CARVEN a CARVEN je bezpochyby PAŘÍŽ! 

CARVEN se hlásí se svojí láskou pro Paříž ne jednou, ale dvěma vůněmi. Jednou pro muže a jednou pro ženy. Dámská i pánská vůně mají stejný bezpodmínečný impuls, kde si hra a náhoda zkříží cesty. Toto nové dobrodružství, hledání nových zážitků a pocitů má Paříž jako své hřiště. 

V minulosti lidé používali parfémy pro ostatní, aby je překvapili nebo svedli. Dnes lidé mají své parfémy hlavně pro sebe, aby se potěšili a cítili se dobře. Vůně nás propojují s těmi, které milujeme.  Vůně je náš svět, naše paměťová schránka, náš výraz a náš způsob bytí. Jestli se tomu druhému líbí, tím lépe… Pokud ne, pak je to škoda, JEHO! 

Tato nová generace vůní je kreativnější než kdy jindy: Je to energetické, emociální, odvážné!  

 

CARVEN C´EST PARIS! WOMEN

Brána do srdce kytice Gardenie obklopená nezapomenutelnými bílými květy, prostoupená vibracemi Rose Oxide s jemně kovovými a ovocnými nádechy. Tato perlivá a moderní kytice se smísí s jemnými kořeněnými tóny růžového pepře a šťavnatou rebarborou. 

Srdce odhaluje veškerou hloubku krémové gardénie, která se snoubí se svítivostí magnólie a jasmínu a je podtržena sladkou vůní kašmíru smíchanou s pačuli a opojnými pižmy.   

 

Hlava: Rose Oxide Růžový pepř Rebarbora 

Srdce: Gardenie Magnolie Jasmín 

Základ: Kašmír Pačuli Pižmo   

 

Flakon: 

Thierry de Baschmakov, designer nových flakónů CARVEN C´ EST PARIS! Flakóny jsou velmi hravé, radostné a extravagantní, víčka flakónů jsou jako obrácení pěšáci v životní velikosti. Thierry de Baschmakov  chtěl udržet veškerou jejich šlechetnost díky struktuře flakónu, která odráží světlo v radostiplné kombinaci textur. 

Chtěl, aby byly nadčasové, osobité, s charakterem, v obraze Paříže, v obraze CARVEN.

Doporučit