Získejte slevu 25 % při nákupu 2 a více produktů péče o pleť a tělo vybraných značek. Sleva platí na značky Lancôme, Shiseido, Estée Lauder, Origins, Sensai, Sisley a další.
Článek byl úspěšně přidán.

Bloomy Lotus Ultrazvukový Bud, Černý Difuzér

+ 134 Beauty Points
Bloomy Lotus Ultrazvukový Difuzér - Bud, Černý
1 kus Číslo produktu: 779734
2695 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 779734
Informace o produktu

Inspirován přírodou. Ultrazvukový difuzér Bud od Bloomy Lotus je spojením inovativního designu a vysoce výkonné technologie. Tento elegantní difuzér byl inspirován počáteční (zavitou) fází květu, která v sobě ukrývá tajemství transformace života. 

Stejně jako leknín vyrůstající z listů, i tento design představuje zrození nového života v elegantní podobě - čisté a tajemné. Kovová základna, ve které se difuzér zrcadlí, připomíná hladinu rybníku, ve které se lekníny odráží, zatímco LED světlo prosvítající mezi jednotlivými „listy“ zavitého květu představuje život, lehce zahalený rouškou tajemství. 

 

Všestranný difuzér Bud šíří do okolí voňavou mlhu, a zároveň vydává mírné LED osvětlení různých barev, které vytvářejí atmosféru dokonalého klidu. 

 

Velikost produktu: průměr 132 mm, výška 230 mm 

Materiál: plast (PP), kov 

Pokrytí: až 45 m2

Návod k použití

Difuzér je navržen tak, aby hladce splýval s designem interiéru vašeho domova či kanceláře, nebo naopak vyčníval jako dekorativní kus, záleží jen na tom, kam ho umístíte. Difuzér má velkou nádržku na vodu, a je tak schopný provonět prostor o rozloze až 45 m2, takže je ideální i pro větší prostory. Bud difuzér lze nastavit na 2, 5 nebo 10 hodinový provozní režim s automatickým nastavením bezpečnosti, kdy se difuzér sám vypne, pokud v nádržce dojde voda. Můžete tak odpočívat a užívat si prostor pro relaxaci kdykoliv během dne. 

Doporučit