NEPROPÁSNĚTE 25% SLEVA NA KATEGORII UDRŽITELNOST
Článek byl úspěšně přidán.

Bloomy Lotus Ultrazvukový Bud, Bílý Difuzér

+ 134 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 779736
2695 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 779736
Informace o produktu

Inspirován přírodou. Ultrazvukový difuzér Bud od Bloomy Lotus je spojením inovativního designu a vysoce výkonné technologie. Tento elegantní difuzér byl inspirován počáteční (zavitou) fází květu, která v sobě ukrývá tajemství transformace života. Stejně jako leknín vyrůstající z listů, i tento design představuje zrození nového života v elegantní podobě - čisté a tajemné. Kovová základna, ve které se difuzér zrcadlí, připomíná hladinu rybníku, ve které se lekníny odráží, zatímco LED světlo prosvítající mezi jednotlivými „listy“ zavitého květu představuje život, lehce zahalený rouškou tajemství. 

 

Všestranný difuzér Bud šíří do okolí voňavou mlhu, a zároveň vydává mírné LED osvětlení různých barev, které vytvářejí atmosféru dokonalého klidu. 

 

 

Velikost produktu: průměr 132 mm, výška 230 mm 

Materiál: plast (PP), kov 

Pokrytí: až 45 m2

Návod k použití

Difuzér je navržen tak, aby hladce splýval s designem interiéru vašeho domova či kanceláře, nebo naopak vyčníval jako dekorativní kus, záleží jen na tom, kam ho umístíte. Difuzér má velkou nádržku na vodu, a je tak schopný provonět prostor o rozloze až 45 m2, takže je ideální i pro větší prostory. 

 

Bud difuzér lze nastavit na 2, 5 nebo 10 hodinový provozní režim s automatickým nastavením bezpečnosti, kdy se difuzér sám vypne, pokud v nádržce dojde voda. Můžete tak odpočívat a užívat si prostor pro relaxaci kdykoliv během dne. 

Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Ultrazvukový Difuzér - Bud, Bílý"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.