AŽ 20 % NA VŠE!

Článek byl úspěšně přidán.

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Parfémová voda (EdP)

+ 37 Beauty Points
%
Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme
50 ml Číslo produktu: 039308
1599 Kč
749 Kč
14980 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 749 Kč
100 ml Číslo produktu: 039309
2249 Kč
1799 Kč
17992 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 1687 Kč
50 ml Číslo produktu: 039308
1599 Kč
749 Kč
14980 Kč / 1000 ml Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 749 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 039308
Informace o produktu

Vůně ‘First Instinct Extreme’ je inspirována zajímavou přitažlivostí muže, který je nenuceně charismatický, vyzařující důvěru. Přirozená interpretace vůní Abercrombie v okamžicích opojení právě když jde přirozené kouzlo muže do extrémů.   

 

Muž

Jako muž Abercrombie & Fitch, je přirozeně charizmatický a ztělesňuje nenucenou mužnost moderní doby. Zajímavý a neodolatelný zároveň, inspirovaný svým “prvním instinktem”.   

 

Balení

Flakon ve stříbřitě kovové barvě, originální design flakonu vytvořený v roce 2016, jehož autorem je Fabrice Legros, vypadá impozantně a neskutečně moderně. Metalické odlesky činí povrch flakonu ještě smyslnější a zajímavější, zatímco tvar zůstává geometrický a minimalistický. Kovová plaketka po straně flakonu s typickým logem A&F dodává balení ještě více autentičnosti.   

 

Vůně 

“Chtěl jsem vytvořit vůni, kde základní, hlavní myšlenkou, bude poddajná kůže, podobná semiši, městský materiál, ale přesto spjatý s přírodou, mužný a odvážný, praktický a naprosto zapadající do konceptu Abercrombie & Fitch’, říká parfumér Philippe Romano (Drom). Vůně First Instinct Extreme je charismatická, intenzivně maskulinní, dřevitá, připomínající kůži, kořenitá, aromatická s neobvyklou směsicí energického koření, smyslnou vřelostí a extrémní smylsností.   

 

Skupina vůně: Dřevitá Kožená Kořenitá Aromatická 

‘First Instinct Extreme’; zajímavá a extrémní vůně, připravená pro muže, který poslouchá svůj první instinkt - First Instinct.   

 

Horní nóty: Okamžitý nával osvěžujcího pepře, projasněný listem mandarinky a trochou šťavnaté karamboly. Vůně se otevírá mladistvou energií a modern ikonikcou fougere strukturou.   

Střední nóty: Hřejivý cardamom, srdce vůně podporuje nezapomenutelnými barvami fialových lístků a šafránového prášku, posílený kořeněným pepřem. Pestrý a magnetizující vývoj.   

Základ: Osobité vyjádření kůže, tmavé a návykové akordy ambry a kašmírového dřeva a závěrečný nádech kapky kokosové vody. Smyslná a zajímavá vůně, naprosto neodolatelná. Stejně nezapomenutelná jako muž, který ji nosí.

Doporučit