Objevte novinku Mon Guerlain Sparkling Bouquet

Často kladené dotazy

1. Jak se můžu stát členem věrnostního programu?
Je to velmi jednoduché. Stačí si zakoupit jakýkoliv produkt v Parfumerii Douglas a přímo na místě vyplnit příslušný formulář. Následně získáte dočasnou Kartu Douglas, na kterou můžete sbírat věrnostní body. Členem se může stát každý zákazník starší 16 let se zasílací adresou na území České republiky nebo okolních států (Polsko, Německo, Rakousko nebo Slovensko). Potom Vám už nic nebrání k tomu, abyste využívali výhody věrnostního programu.
2. Jaké výhody mi přináší Karta Douglas?
Za každých utracených 20 korun získáte 1 bod, po dosažení 200 bodů získáte věrnostní šek v hodnotě 200 Kč, který můžete použít na Váš další nákup v Parfumérii Douglas. Jako náš VIP zákazník Vás budeme zvát na VIP eventy s luxusními značkami, o novinkách a exkluzivních předpremiérách se dozvíte jako první. Těšit se můžete i na dárek k narozeninám. A co je nejdůležitější, Vaše nákupy budou výhodnější díky speciálním akcím a slevám, které platí jen pro držitele Karty Douglas.
3. Jak dlouho platí voucher v hodnotě 200 Kč?
Voucher platí 3 měsíce od data vystavení.
4. Jak obdržím voucher v hodnotě 200 Kč?
Voucher Vám zašleme poštou na adresu, kterou jste uvedli ve formuláři Karty Douglas do 15. dne následujícího měsíce, kdy jste dosáhli požadovaný limit pro získání voucheru (200 bodů). V případě, že jste změnili adresu, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, abychom Vám poslali voucher na správnou adresu, a vy jste mohli nakoupit v Parfumérii Douglas výhodněji.
5. Mohu voucher využít i na www.douglas.cz?
Voucher je možné využít zatím jen v kamenných prodejnách Parfumerie Douglas. Ale nebojte, již brzy ho budete moci využít i online.
6. Sbírám body i za nákupy na www.douglas.cz?
Ano, i za Váš nákup na www.douglas.cz je možné sbírat body.
7. Mohu získat body i za nákup dárkové karty?
Za nákup dárkové karty se body nenačítají. Získáte je až v momentě, kdy kartu použijete k nákupu produktů.
8. Co je to Osobní Karta Douglas?
Po nasbírání prvních 200 bodů Vám bude poštou zaslaný uvítací balíček, který obsahuje Váš prvý věrnostní šek a Osobní Kartu Douglas s Vaším embosovaným jménem a číslem Karty Douglas. Dočasnou Kartu Douglas tak už nemusíte dále používat. Při každém nákupu předložte Vaši Osobní Kartu Douglas, na kterou budete nadále sbírat Vaše věrnostní body.
9. Jak můžu změnit svoje osobní údaje, které jsem vyplnila do formuláře Karty Douglas?
V každé Parfumerii Douglas můžete vyplnit Formulář změny osobních údajů a odevzdat příslušné konzultantce. Další možností je kontaktovat náš zákaznický servis na emailovou adresu karta@douglas.cz a požádat o příslušnou změnu, o kterou se postarají naše specialistky klientského servisu.
10. Co mohu dělat, když ztratím svoji Kartu Douglas?
Ztrátu můžete nahlásit na náš zákaznicky servis, kde Vám následně zašleme novou Osobní Kartu Douglas. V případě ztráty Dočasné Karty Douglas (kterou jste dostali ihned po vyplnění formuláře) Vám zašleme pouze její číslo. To stačí nahlásit konzultantce při Vašem dalším nákupu v Parfumerii Douglas. Po dosáhnutí prvních 200 bodů, Vám poštou zašleme Osobní Kartu Douglas.
11. Je možné se registrovat do programu i online na www.douglas.cz?
O Kartu je možné požádat jen v kamenných prodejnách Parfumérie Douglas.
12. Kde mohu získat informaci o bodovém zůstatku na mé Kartě Douglas?
Informace týkající se bodového zůstatku a věrnostního programu můžete najít na www.douglas.cz/douglas-karta nebo kontaktujte náš zákaznicky servis, kde Vám Váš bodový zůstatek rádi prozradíme.
13. Na svém účtu nevidím body za můj poslední nákup, co můžu udělat?
Body lze načíst zpětně. Je potřebné zaslat na e-mailovou adresu karta@douglas.cz sken/fotku Vaší účtenky, jméno, příjmení, číslo Vaší Karty a body Vám za nákup dodatečně přičteme.
Co mám dělat, když vlastním dvě věrnostní karty?
Kontaktujte zákaznický servis na čísle +420 222 222 800 nebo zašlete e-mail na servis@douglas.cz od pondělí do pátku (8:30 – 17:00). Postaráme se o sloučení všech vašich bodů na jednu z vašich věrnostních karet.
Kontaktní formulář
* Povinná pole
Informace o Vaší objednávce