NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Zpátky do práce

Zpátky do práce

Návrat do pracovního procesu může být vyčerpávající, zejména než si na opětovný zápřah zvyknete po letních dovolených. Usnadní vám ho třeba i naše kosmetické vychytávky pro svěží a působivý start. Které to jsou?

lipstickuNrkBhrnHH1fn

Vzhůru do toho

První den po dovolené v práci se každý cítí odpočatý a nabitý novou energií – nebojte se ji ukázat. Co třeba pomocí výrazné červené rtěnky Absolute Satin Lipstick z kolekce Douglas? Vašim rtům poskytne důležitou hydrataci díky přírodnímu extraktu z malin a zahalí je bez nadsázky do sametového saténu.

Den dobrých vlasů

Potřebujete rychlý a efektní účes, který vám vydrží celý den? Vsaďte na jednoduchý výčes upevněný pomocí oblíbeného skřipce a nezapomeňte ho zafixovat lakem na vlasy. Silnou fixaci poskytuje například Finishing Spray od Maria Nila. Kromě toho zajišťuje delší životnost barvy a chrání vlasy před UV zářením a volnými radikály.

hairspray
fragrance

Pozitivní síla vůně

Když se zahalíte do příjemné, nevtíravé lehké vůně, každý vám bude chtít být nablízku ?. Jednou z nich je i parfémová voda Brise Verte Natural Spray od Jardin Bohème, která za sebou zanechává závan svěží zeleně a bude vám připomínat dovolenkové zážitky. Kombinuje v sobě vůni šťavnatých fíků, jemné tóny jasmínu, vanilky či kořenité tóny cedrového dřeva.

Osvěžte se

Celodenní práce může být vyčerpávající, nezapomeňte si proto udělat kratičkou chvilku pro sebe a osvěžte svou mysl i pokožku. Skvělým pomocníkem je hydratační mlha Aqua Perfect 24H Hydrating Mist z kolekce Douglas. Ultra jemný sprej pleť hydratuje až na 24 hodin a poskytuje jí optimální ochranu proti znečištění. Můžete ho aplikovat před i po líčení.

mist