Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Zpátky do práce

Zpátky do práce

Návrat do pracovního procesu může být vyčerpávající, zejména než si na opětovný zápřah zvyknete po letních dovolených. Usnadní vám ho třeba i naše kosmetické vychytávky pro svěží a působivý start. Které to jsou?

lipstickuNrkBhrnHH1fn

Vzhůru do toho

První den po dovolené v práci se každý cítí odpočatý a nabitý novou energií – nebojte se ji ukázat. Co třeba pomocí výrazné červené rtěnky Absolute Satin Lipstick z kolekce Douglas? Vašim rtům poskytne důležitou hydrataci díky přírodnímu extraktu z malin a zahalí je bez nadsázky do sametového saténu.

Den dobrých vlasů

Potřebujete rychlý a efektní účes, který vám vydrží celý den? Vsaďte na jednoduchý výčes upevněný pomocí oblíbeného skřipce a nezapomeňte ho zafixovat lakem na vlasy. Silnou fixaci poskytuje například Finishing Spray od Maria Nila. Kromě toho zajišťuje delší životnost barvy a chrání vlasy před UV zářením a volnými radikály.

hairspray
fragrance

Pozitivní síla vůně

Když se zahalíte do příjemné, nevtíravé lehké vůně, každý vám bude chtít být nablízku ?. Jednou z nich je i parfémová voda Brise Verte Natural Spray od Jardin Bohème, která za sebou zanechává závan svěží zeleně a bude vám připomínat dovolenkové zážitky. Kombinuje v sobě vůni šťavnatých fíků, jemné tóny jasmínu, vanilky či kořenité tóny cedrového dřeva.

Osvěžte se

Celodenní práce může být vyčerpávající, nezapomeňte si proto udělat kratičkou chvilku pro sebe a osvěžte svou mysl i pokožku. Skvělým pomocníkem je hydratační mlha Aqua Perfect 24H Hydrating Mist z kolekce Douglas. Ultra jemný sprej pleť hydratuje až na 24 hodin a poskytuje jí optimální ochranu proti znečištění. Můžete ho aplikovat před i po líčení.

mist