OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Žhavý trend v líčení: foxy eyes

žhavý trend v líčení: foxy eyes

Kočičí oči? Ne, teď frčí liščí! A jak vypadají? V podstatě se jedná o vylepšení kočičího líčení, ovšem více protažené do vnějších koutků. Seznamte s nejnovějším kosmetickým trendem foxy eyes, jehož průkopnicí je například modelka Bella Hadid. Ukážeme vám, jak na to.

foxy
Zdroj fotky: IG profil glammed_by_lorraine

Linky, zvýrazněné řasy a stínování. To jsou tři základní kameny líčení ve stylu foxy eyes. Neobejdete se bez hnědé kajalové tužky, se kterou se snadno pracuje. Při nanášení myslete na to, že vaším cílem je zvýraznit jen vnitřní a vnější koutek. Na prostředku oka ji ponechte jen v linii řas. Proč? Dosáhnete tak optického zvětšení a protažení očí. Linka by neměla být ostrá, rozmažte je tedy štětcem.

Je čas na stíny! Sáhněte po hnědé barvě a nanášejte ji spíše do vnějšího koutku. K vykreslení precizního konce linky použijte tenký štěteček. Myslete na to, že koneček by neměl být příliš šikmý, držte se spíše v rovině. A nezapomeňte zvýraznit i vnitřní koutek – opět pomocí štětečku, kterým nanesete barvu z tužky.

Důležitou roli hrají v tomto looku i řasy. Natočte je pomocí kleštiček a řasenku naneste až do krajů. Pokud chcete dosáhnout opravdu výrazných řas, můžete si vypomoct i umělými řasami.  A foxy eyes jsou na světě! Nepovedly se vám na první pokus? Nezoufejte, toto líčení není nejjednodušší a bude potřebovat cvik. Ale ten výsledek za to stojí!