V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Ženy v Douglas

WD_thumbnail_2

Březen je měsíc zasvěcený ženám. Pojďme všechny ty odvážné a silné ženy společně oslavovat celý rok, nejen v březnu a nejen 8.3. na MDŽ. Aspoň my v Douglasu se o to snažíme. Každý den podporujeme a vyžadujeme posílení postavení žen a na všech úrovních uplatňujeme rovné zacházení. Rádi také podporujeme značky, za jejich vznikem stojí silné ženy.


1Inh8DkGBHjjSE

DIVERZITA

Jako pro zaměstnavatele je pro nás v Douglasu extrémně důležitá tolerance, rovné příležitosti a zacházení napříč všemi odděleními i pracovními úrovněmi. Jdeme příkladem proti diskriminaci, podporujeme začlenění žen, členů LGBT+ komunity, etnických i všech věkových skupin díky speciálním interním aktivitám a externím kampaním.


ŽENSKÝ LEADERSHIP

Historie společnosti Douglas je spojena se silnými ženami ve vedení firmy. Posílení postavení žen na všech úrovních společnosti, včetně vedoucích pozic, je u nás každodenní praxí a důležitým pilířem našeho úspěchu.

CEO Douglas Group Tina Müller působí jako osobní mentorka v síti pro profesní podporu vysoce kvalifikovaných žen. Zejména na síti LinkedIn se věnuje ženskému leadershipu a podporuje ženy v byznyse k větší odvaze.

23cYCELmuyBleB

3IaHlLBWBUybnN

EMPOWERMENT ŽEN

Za poslední tři roky jsme zvýšili podíl žen o více než 50 %, ale je toho mnohem více. I když již u nás máme ženy ve vedoucích pozicích, uvědomujeme si, že fungujeme jako vzor pro celou společnost a musíme v našich aktivitách pokračovat.

Přeje vám krásný Mezinárodní den žen i celý měsíc březen.