NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Zbaví vás řada Clear Focus pupínků? Vyzkoušeli jsme to za vás

Čisticí řada od Douglas Clear Focus obsahuje celou řadu látek, díky kterým se pupínky stanou minulostí. Vyzkoušela jsem to na vlastní kůži. A nemůžu si stěžovat.

Základní složkou produktů řady Clear Focus je tea tree olejíček, asi nejzásadnější ingredience při boji s akné a nedokonalostmi pleti. Má totiž úžasné antiseptické a antimikrobiální vlastnosti.

 

Další složkou je pak lime pearl, drahocenný zdroj AHA kyselin. Vyvolává exfoliaci pokožky pro hladší a jasnější pleť, redukuje jizvy od akné a nerovnoměrnou pigmentaci kůže.

 

Další složky už se liší produkt od produktu. Například v čisticím gelu najdete zelený jíl (taky podle toho gel vypadá), jinde zas bambucké máslo dodávající hydrataci.

 

Moje zkušenost? Jen dobrá

 

Já sama jsem svůj pečující rituál začínala s čisticím gelem.  Jak už jsem zmínila, obsahuje zelený jíl, limetku a tea tree olej, takže pleť čistí jemně, ale důkladně. Zbaví ji všech nečistot včetně mazu nebo zbytků make-upu. Velmi lehko se napění a ještě snáz smyje z obličeje. Obličej jsem pak měla na pohled i na dotek čistý a zdravý. Ten pocit se mi líbil.

 

Dvakrát týdně jsem pokračovala s čisticím scrubem. Ten kombinuje hloubkové čištění a hydrataci díky bambuckému máslu. Krásně se nanáší, snadno se napění a bez problémů jde opláchnout. Peelingu nijak extra neholduji, ale tenhle přípravek mě bavil a vyhovoval mi.

 

Další přípravek - sérum pro minimalizaci pórů, se velmi rychle stal mým oblíbencem. Jemné sérum se nanáší ráno a/nebo večer na vyčištěnou pleť, a poté se aplikuje denní nebo noční krém. Protože mě pupínky docela trápí, používala jsem sérum ráno i večer. A výsledky se dostavily! Samozřejmě nevím, jestli to bylo díky séru, nebo protože se mi zrovna změnila hladina hormonů, nejedla jsem tolik sladkého nebo jsem zrovna několik nocí dobře spala... Sérum se každopádně krásně nanáší, rychle vstřebává, nezanechává na tváři žádný lepkavý nebo jakýkoliv jiný film. Díky tomu, že se tak dobře „vcucne“, nemusíte nijak dlouho čekat s aplikací dalšího přípravku. Navíc krásně voní, tak nějak lehce po tea tree oleji.

 

Ráno jsem na sérum nanášela krém ještě Balancing and Matifying Cream Gel. Obsahuje stejné účinné látky jako sérum, navíc pleť vyživuje a hydratuje. Obličej jsem měla skutečně krásně matný a perfektně připravený pro líčení.

 

Už po pár týdnech používání těchto produktů se moje pleť opravdu zlepšila. Ne, že bych už neměla široko daleko žádný pupínek, ale když, byly menší a mnohem rychleji se zahojily.