OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Zázrak pro vaše řasy: Lancôme Cils Booster Lash Revitalizing Serum

 

zázrak pro vaše řasy: lancôme cils booster lash revitalizing serum

 

Řasenka patří do každodenní kosmetické rutiny většiny z nás. Použili jste ale někdy sérum na řasy? Právě teď je ten pravý čas. Francouzská značka Lancôme totiž představila zbrusu nový zázrak pro péči o oslabené či poničené řasy. Posilte je díky speciální pravidelné péči!

 
taylor_visual_02_484x350
 

Díky řasence své řasy zdůrazníte, prodloužíte, natočíte, prostě zkrásníte. Někdo pro jejich lepší tvar používá třeba i kleštičky. To vše představuje pro řasy téměř každodenní zátěž, nemluvě o jejich odličování. Právě proto si zaslouží vaši plnou pozornost a odpovídající péči. Ta přichází nyní na trh v podobě séra Cils Booster Lash Revitalizing Serum.

Jedinečné složení vyvinuté odborníky značky Lancôme vychází z dlouhodobého zkoumání složení řas i vlasů. Díky obsahu 4 nejúčinnějších aminokyselin, kmenových buněk kůže, kyseliny hyaluronové a látky madecassoside známé jako tygří tráva vznikla péče, která vaše řasy pomáhá regenerovat a posilovat zároveň. Při pravidelném používání bude rozdíl v hustotě řas snadno viditelný. 

Základem je správná aplikace! Jak na to? Začněte s horní i spodní linií řas a poté naneste přímo na odlíčené řasy směrem ke konečkům. Dopřejte jim asi tak 1,5 minuty, než začnete s dalšími produkty. Chcete dosáhnout nejlepších možných výsledků? Vytrvejte! Během čtyř měsíců aplikujte sérum dvakrát denně. 

 
routine_visual_01_484x350
 

Chcete dosáhnout sexy pohledu? Vyzkoušejte tříkrokovou péči podle odborníků Lancôme. 

  1. 1. krok: Regenerujte řasy díky Cils Booster Lash Revitalizing Seru.
  2. 2. krok: Nezapomeňte na podkladovou bázi Cils Booster XL. Ta řasy připraví na aplikaci řasenky, dodá jim potřebnou délku i objem.
  3. 3. krok: Třešničkou na dortu je samozřejmě řasenka. Sáhněte po osvědčené Lancôme Hypnôse, která umí dodat až 8x větší objem!

Zařaďte Cils Booster Lash Revitalizing Serum do své kosmetické rutiny a užívejte si krásné řasy.