OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Zázračný vitamin C

zázračný vitamin c

Céčko je vitaminová bomba nejen pro naše zdraví, ale i pro naši pokožku a vlasy. Můžete si ho dopřávat v citrusových plodech, jako doplňky stravy nebo v kosmetice! A proč je to takový zázrak? Vitamin C se snadno vstřebává a pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření, toxinům či působení volných radikálů. Po jakých produktech s obsahem céčka sáhnout? Inspirujte se naším výběrem.

Skincare-background-vitaminc-lemon-citrus-v1-unlimited-1280-x-1280
533320

Vitamin C Serum, Kylie Skin

Pleťové sérum obsahující céčko dodává unavené pleti jas a prozáření. Také hluboce hydratuje svrchní vrstvy pokožky a celkově zlepšuje její stav. Prostě ideální volba pro zářící a zdravě vypadající pokožku.


Vitamin C Serum, Mario Badescu

Lehké sérum podporuje rozzářený a mladistvý vzhled vaší pokožky. Viditelně redukuje jemné vrásky a další známky stárnutí, hydratuje, sjednocuje a rozjasňuje tón pleti či zlepšuje její pružnost. Díky extraktu z aloe vera nebo okurky pokožku zklidňuje a vyživuje.

037228
614368

Just VITAMIN C 20% Serum, Revox

Toto antioxidační sérum pomáhá díky obsahu vitaminu C snižovat výskyt vrásek a pigmentových skvrn a čistit či rozjasňovat pleť. Extrakt z aloe vera a zeleného čaje má zklidňující a vyživující účinky. Také sjednocuje tón pleti a bojuje se známkami stárnutí.

2-IN-1 Hydro Energy Face Gel, Douglas

Tento gel určený pro muže se snadno vstřebává, pokožku zklidňuje po holení a také ji hydratuje. Zároveň podporuje její pružnost a chrání ji před působením externích faktorů. Díky obsahu avokádového oleje nebo panthenolu je pleť vyživená a svěží.

839267