OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

Zabraňte vypadávání vlasů

zabraňte vypadávání vlasů

Pozorujete, že vám s příchodem podzimu začaly víc padat vlasy? Nepropadejte panice, jedná se o sezónní záležitost, která by měla rychle odeznít. Pokud však nechcete nic ponechat náhodě, máme pro vás dva tipy na vlasovou péči, která vypadávání pomáhá minimalizovat nebo mu dokonce předchází.

Haircare-beautyvisual-flatiron-portrait-082023-Web-Rendition

Multi-Peptide Serum for Hair Density, The Ordinary

Vlasové sérum od oblíbené značky The Ordinary pomáhá vyrovnat ztrátu hustoty vlasů způsobenou nerovnováhou mezi počtem vypadaných a nově dorůstajících vlasů. Je navrženo tak, aby vaše hříva vypadala hustší, plnější a zdravější. Sérum aplikujte každý den nebo podle potřeby na suchou a čistou pokožku a jemně ho vmasírujte. Ideální čas je před spaním.

Specifique Bain Prévention, Kérastase

Šamponová lázeň Bain Prévention pomáhá díky jedinečné technologii Système Pro-Actif zlepšit tzv. mikrocirkulaci v pokožce hlavy, čímž redukuje vypadávání vlasů a zároveň dodává vlasovému vláknu texturu pro okamžitý objem vlasů. Je skvělým pomocníkem jak pro předcházející vypadávání vlasů, tak i pro řešení problémů s řídnoucí hřívou. Dopřejte si dotek luxusní vlasové péče.