V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Vůně léta

vůně léta

 

Jak vám voní léto? Jako moře, rozkvetlá louka, šťavnaté ovoce nebo posekaná tráva? Užijte si doslova provoněné letní dny díky ikonickým svěžím parfémům a prázdninovým novinkám. Které to jsou?

 
FLEUR-MUSC-NARCISO
 

Fleur Musc Florale, Narciso Rodriguez

Nová smyslná toaletní voda v sobě umně kombinuje vůni květů spolu s citrusovými tóny. Srdce parfému obsahuje pižma, to vše jemně dokreslené něžnou růží, zvýrazněné růžovým pepřem a oživené dřevitými tóny jantaru a pačuli. Zamilujte se do této pudrové romantické vůně.

Dans Ma Bulle de Fleurs, Carven

Novinka značky Carven vám na první přičichnutí vykouzlí úsměv na rtech díky hravým ovocným tónům hrušky, exotického liči a zeleného jablka. Základ toaletní vody pak tvoří pižmo, kašmírové dřevo a krystalická ambra. To vše dokonale sladěné s květinovou vůní pivoněk či frézie. Je ideální volbou, pokud hledáte lehkou, ale přesto rozpoznatelnou letní vůni.

carvenBw0xSdxEZ6pJ9
 
 
ocean_di_gioia_484x413rvrVArMkawe0K
 

Ocean Di Gioia, Armani

Rodina parfémových vod Gioia se rozrostla o doslova letní novinku, která svým názvem, vůní i barvou symbolizuje nespoutanou sílu oceánu. V jejím srdci najdete tóny růže, lilie či jasmín, doplněné o santalové dřevo a pižmo. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak vůně citrusů a hrušky, která dotváří celkový dojem nekonečného oceánu. Nechte se unést na letní vlně.

Coach Dreams, Coach

Tato parfémová voda svými svěžími a dřevitými tóny stromu Joshua, pižmem Ambroxan v kombinaci se smyslnou gardénií, kaktusovým květem a tóny hořkého pomeranče evokuje letní bezstarostnost a hravost. Vyzkoušejte ji a radujte se ze života.

COACH-DREAMSbo9lwS6JGKCnC