NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Vůně domova

vůně domova

Vybavíte si, jak to vonělo v dětství u vás doma, u babičky nebo na návštěvě u nejlepší kamarádky? Vsadíme se, že se vám už někdy stalo, že jste se díky vůni přenesli ve svých vzpomínkách třeba právě do babiččiny kuchyně nebo do sousedovy stodoly na chatě. Pravděpodobně to nevnímáte, ale právě vůně a pachy hrají v našem životě hodně zásadní roli. Často s nimi máme spjaté různé vzpomínky, místa či události. Existují studie, které potvrzují, že čichová paměť je dokonce silnější než ta vizuální.

A jak to voní u vás doma? Vytvořte si vlastní vonné vzpomínky a zútulněte si domov příjemnými vůněmi. S tím vám pomůžou parfémované svíčky, difuzéry nebo interiérové parfémy.

081004

English Pear & Fresia Deluxe Candle, Jo Malone

Vůně zralých hrušek v kombinaci s tóny bílé frézie, pačuli a dřeva je dokonalou volbou pro podzimní dny. Váš byt či dům nejen nádherně sladce provoní, ale dodá mu hřejivost opravdového domova. A to se na podzim a v zimě víc než hodí.

Evening Onyx svíčka váza střední, WoodWick

Svěží a čistá, taková je kombinace jasmínového lístku, černé orchideje a santalového dřeva snoubící se ve svíčce Evening Onyx, která váš domov provoní a zútulní. Její knot je vytvořen z přírodního dřeva, takže bude jemně praskat jako hořící polena v krbu a dotvářet vaši večerní pohodu.

279075
779969

Blanc Difuzér – Papaya Do Brasil, Mr&Mrs Fragrance

Tento tyčinkový difuzér váš domov osvěží tóny šťavnaté ovocné vůně papáji s nádechem jasmínu a zároveň bude díky svému provedení decentní ozdobou. Bílé matné sklo, z něhož je láhev vyrobena, odkazuje na nadčasovost antické doby a je doplněné taktéž bílými tyčinkami. Hodí se tak do téměř každého interiéru.

Povzbuzující domácí parfém, L'Occitane

Nechte se díky tomuto osvěžovači vzduchu ve spreji přenést do vlahých letních večerů v Provence. Jeho nezaměnitelné květinovo-bylinkové aroma tvoří esenciální oleje eukalyptu, slaměnky, cypřiše, bazalky a vavřínu. Pozor, jeho vůně lehce návyková.


827519