V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Voňavý domov

voňavý domov

 

Taky tak milujete voňavé svíčky a difuzéry a nedovede si bez nich představit nadcházející podzimní a zimní období? Vyberte si u nás ty, které vám pomohou provonět domov a navodit příjemnou atmosféru podle vašich představ.

 
Sweet-Dreams-Candle

Sweet Dreams Candle, Douglas

Nemůžete se dočkat Vánoc? Vykouzlete si sváteční atmosféru již nyní díky svíčce s vůní slaného karamelu a vanilky. To vše navíc v krásném balení, takže se skvěle hodí jako vánoční dárek. Protože nikdy není příliš brzy začít je pořizovat.

Wood Sage & Sea Salt, Jo Malone

Nechte se přenést na neznámé pobřeží, které svými vlnami omývá průzračné moře. Touto vůní naplní váš domov svíčka ikonické londýnské značky Jo Malone, která v sobě spojuje dřevité tóny šalvěje a minerální vůni útesů.

Wood-Sage-Sea-Salt
 
Bibliotheque-svicka

Bibliothèque, Byredo

Nejoblíbenější svíčku švédské luxusní značky ocení nejen všichni milovníci knih. Díky kombinaci dřevité vůně, tónů kůže, vanilky a pačuli se hravě přenesete do atmosférické knihovny plné starých knih.

Seathalasso Fragrance Sticks, Douglas

Chcete se na chvilku zastavit, zklidnit se v hektické době a relaxovat? Sáhněte po svíčkách či difuzérech z řady Home Spa, která vzdává hold světovým beauty tradicím. Seathalasso v sobě kombinuje tóny pomerančového květu, cedru, jasmínu či šeříku a vytváří tak jedinečnou povzbuzující vůni.

Seathalasso-Fragrance-Sticks
 
Velvet-Rose-Oud-Diffuser
 

Velvet Rose & Oud Diffuser, Jo Malone

Nechte se omámit nekonečnou dekadentní vůní temné damašské růže. Speciální vonné oleje napomáhají perfektnímu rozptýlení, takže vůně zahalí celý váš domov. Elegantní difuzér je zároveň i stylovou dekorací.