OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Voděodolné řasenky

voděodolné řasenky

 

Hodí se nejen na dovolenou k moři, do bazénu, ale i pokud se třeba chystáte někam, kde občas zaprší nebo je vlhké prostředí. Oceníte ji i na svatbě kamarádky nebo při jiných dojemných situacích. O čem je řeč? Přece o voděodolné řasence! Máte už svou favoritku?

 
tommy-van-kessel-_tnkR2gu3kw-unsplash
 

Vybrat si tu pravou řasenku je někdy téměř nadlidský úkon. Tím spíš v případě její voděodolné varianty. Vyčaruje vám dlouhé natočené řasy, po kterých toužíte? Nebude se drolit? Nevyschne během měsíce? Nároky jsou opravu vysoké. Výhodou ale je, že žádná z těchto řasenek by se neměla rozmazávat a dělat vám pod očima černé kruhy. Což výběr přece jen trochu ulehčuje.

V ideálním případě zvolte voděodolnou verzi vaší oblíbené řasenky. Pokud neexistuje, sáhněte po osvědčené značce, kterou máte vyzkoušenou. Když ani to nepomůže, zapátrejte mezi svými známými nebo na internetu. Ale pozor, co sedí vaší kamarádce nebo oblíbené bloggerce, nemusí vyhovovat vám. Vše je o hledání a zkoušení. Abychom vám to ulehčili, přinášíme pár osvědčených voděodolných řasenek. 

A nezapomeňte také na ten správný odličovač, který si poradí i s voděodolným make-upem!

 
dior-rasenka-wp

Diorshow Waterproof Mascara, Dior

 

Collistar & Antonio Marras Infinito Waterproof, Collistar

 
collistarsrfjU6XzkKgQC
lancome-hypnose

Hypnôse Doll Eyes Waterproof, Lancôme

 

Wonder Perfect 4D Waterproof Mascara, Clarins

 
clarins9Dzg7hIVxhGAS