OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Vlasové trendy 2021

vlasové trendy 2021

Barva a střih, ale i chvilka pohody s kávou a popovídání si. To všechno už nám dlouho chybí... návštěva naší oblíbené kadeřnice nebo kadeřníka. Tay už se na ni těšíte? V mezičase se inspirujte vlasovými trendy pro letošní rok.

serious-4684970_1920

Elegantní rovné

V jednoduchosti je krása. To vědí i věhlasní světoví kadeřníci, kteří udávají trendy. Protože tím druhým letošním jsou čisté, rovné a elegantní vlasy. Bez zbytečných komplikací a složitostí. Což je typ účesu, který se správnou žehličkou zvládnete doma raz dva. Nezapomeňte také na kvalitní termoochranné produkty, které ochrání vaše vlasy před teplem.

Sponky

Zavzpomínejte na dětství díky novému sponkovému trendu. Jedna, dvě nebo pět, použijte jich, kolik se vám zachce. Máte chuť na barevné, perlové nebo klasické nenápadné pinetky? Můžete sáhnout po jakémkoliv typu, letos budete vždycky in, ať už je použijete jako ozdobu, nebo budou funkčně tvarovat účes.

tamara-bellis-ZkAyQ-GbCqQ-unsplash

Mikádo s ofinou

Mikádo je klasikou všech klasik! A z výsluní neustupuje ani letos, kdy je navíc ozvláštněné ofinou. Samozřejmě vše je přizpůsobené tvaru obličeje nositelky či nositele. Ofina může být rovná, prostříhaná nebo patka sčesaná do strany. I samotné mikádo může vypadat různě – kratičké těsně pod uši, delší na ramena nebo vzadu na krku vyholené strojkem s postupně se prodlužující délkou směrem k obličeji. Záleží na všem vkusu, typu obličeje a umu vašeho kadeřníka.

Makeup-beautyvisual-full-face-cat-eye-black-nails-brown-hair-v2-0821-1280-x-1280

Který trend se vám líbí a máte chuť ho vyzkoušet?