NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Vlasová séra: Proč je zařadit do své rutiny

vlasová séra

Proč je zařadit do své rutiny

Jak se staráte o své vlasy? Používáte šampon, kondicionér, čas od času masku a možná nějaký ten styling. Přemýšleli jste někdy nad vlasovým sérem? Pokud vás trápí lupy, příliš jemné vlasy bez objemu nebo třeba stav pokožky hlavy, je pro vás právě sérum skvělou volbou. Kromě pomoci v boji s těmito a mnohými dalšími vlasovými obtížemi vaši hřívu taky vyživuje a revitalizuje.

403918qJvataz7EGvUM

Skinification Hyaluronic Acid Hydrating Scalp Serum Dry Dandruff, Revolution


Intenzivně hydratační vlasové sérum Hyaluronic Acid Hydrating Serum Dry Dandruff je doslova zázrakem pro suché, lámavé a křehké vlasy postrádající lesk. Dvě klíčové ingredience, jejichž účinky jsou známé spíše v pleťové kosmetice, z něj dělají velmi účinného pomocníka pro krásný a zdravý vzhled vašich vlasů. Jedná se o kyselinu hyaluronovou, která intenzivně hydratuje vlasy i pokožku hlavy, pomáhá eliminovat roztřepené konečky a podporuje růst vlasů. Druhou klíčovou přísadou je ovesný extrakt. Ten vlasům poskytuje hloubkovou regeneraci. A když se přidá ještě aminokyselina betain v kombinaci s panthenolem pro hydrataci a zpevnění vlasu zevnitř, je účinné sérum na světě.

Multi-Peptide Serum for Hair Density, The Ordinary


Pokud máte pocit, že vám denně vypadá víc než obvyklých 50-100 vlasů, nové moc nerostou a že vaše hříva ztrácí na hustotě, je pro vás multi-peptidové sérum pro hustotu vlasů tou správnou volbou. Podporuje totiž plnější, hustší a zdravější vzhled vlasů. Používá se jednou denně, případně podle potřeby, ideálně před spaním. Nanáší se přímo na pokožku hlavy a lehce se vmasíruje.

071819kR12Pu7bQKfON
023801-1

Resistance Sérum Extentioniste, Kérastase


Toto vysoce koncentrované sérum stimuluje růst silných zdravých vlasových folikulů pro pevné dlouhé vlasy. Kromě posílení kořínků také podporuje zdravé prostředí vlasové pokožky. Klíčové jsou v tomto případě účinky ceramidů, které mají na svědomí jak stimulaci kořínků, tak také ochranu pokožky hlavy před vnějšími agresivními vlivy. Jednou nebo dvakrát týdně aplikujte maximálně tři pipety na pokožku a prsty jemně vmasírujte.