NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Vánoční manikúra

Vánoční manikúra

 

Vánoce se již tradičně pojí se slavnostní atmosférou. Zdobíme jídelní stůl, ze skříní vyndáváme obleky a malé černé, vytváříme složité účesy. A co takové nehty? Myslíte i na jejich úpravu? Zkuste letos svátky ozvláštnit vánoční manikúrou.

 
nails-5730761_1920
 

Čím začít? Rozhodně úpravou nehtů – ostříhejte je, případně zapilujte a vykouzlete požadovaný tvar. Myslete na to, že pilovat nehty byste měli pouze jedním směrem. Předejdete tak jejich třepení.

Abyste svým nehtíkům dopřála kromě krásných barev i tu nejlepší péči, naneste nejdřív spodní lak, který slouží jako ochranná vrstva. Hotovo? Pak už jen stačí zvolit odstín nebo odstíny, případně zdobení. A co frčí?

Červená, zelená a zlatá jsou barvy typické právě pro vánoční období. Pokud jste konzervativnější, vyberte si jednu z nich a vánoční manikúru slaďte do jednoho odstínu. Jestliže se vám jeden lak zdá příliš fádní, nakombinujte je. Velmi oblíbeným způsobem ozvláštnění je jeden nehet jiné barvy – většinou prsteníček či ukazováček. Pokud v sobě skrýváte hravého ducha, můžete barvy nanášet takzvaně na střídačku. Chcete se opravdu odvázat? Jestliže vám nevadí následné trochu otravnější odlakovávání, sáhněte po glitterových lacích, které vašim nehtům dodají ten správný slavnostní třpyt. A jestliže jste šikovní a máte čas i kapku trpělivosti, pusťte se do vánočních motivů.

Posledním krokem k dokonalé slavnostní manikúře je pak svrchní lak. Ten vašim nehtům dodá lesk, poskytne jim ochranu a zároveň prodlouží jejich výdrž.

 
503afaf8e95984c67bfd0d68a491d38e
95f8c7b75f94db29423e9eaa6f4a3a90
 
Zdroj fotografií: Pinteres
0edf387c059abaead2b9b1f149ba975e