POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Vánoční look

Vánoční look

 

Slavnostní příležitost si zaslouží slavnostní look. Máte už pro vymyšlený ten svůj? Jestli ne, nevadí. Připravili jsme pro vás inspiraci na vánoční líčení.

 
Crosscategory-beautyvisual-festive-look-green-top-face-112022-Web-Rendition10aR9pSzyteCh
 

Vánoce většinou trávíme doma, v kruhu svých nejbližších, není tedy potřeba vymýšlet nic opulentního či extravagantního. Zároveň to ale neznamená na líčení zcela rezignovat. Vydejte se zlatou střední cestou.

 

Rty, nebo oči?

Než začnete, rozhodněte se, zda chcete zvýraznit spíš oči, nebo raději rty. Co si budeme povídat, právě rty by si po téměř celoroční absenci barviček způsobené nošením roušek zasloužily podtrhnout výraznou rtěnkou. K Vánocům se hodí hlavně vínové a červené odstíny, které působí velmi slavnostně, ať už sáhnete po těch matných nebo těch se saténovým finišem.

Pokud vám ale bude stačit třeba jen lehce tónovaný balzám či lesk, nechte vyniknout své oči. Protože se jedná o vánoční look a ne běžné denní líčení, nebojte se třpytu ani linek. Mezi slavnostní patří různé tóny zlaté a měděné. Když je doplníte matnými stíny v přírodních barvách, vytvoříte dokonalou rovnováhu. Vedle ale nešlápnete ani s barvami, které budou ladit s vašimi rty. Máte strach, že vám oční stíny slezou, protože se vám potí víčka? Vyzkoušejte podkladovou bázi, která prodlouží výdrž stínů.

 

Co dál?

Pokud používáte make-up, začněte s ním. Pokud ne, není třeba se do něj nutit. Pleť si ale sjednoťte alespoň BB krémem či pudrem. Co by naopak slavnostnímu looku velmi slušelo, je rozjasňovač či bronzer. Nebojte se je vyzkoušet, i když to nejsou vaši favorité. Ale myslete na to, že zrovna v tomto případě platí dvojnásob, že méně je více.  

Při volbě odstínů vašeho líčení myslete na to, co si budete brát na sebe, i na to, co lichotí vašemu barevnému typu. A nezapomeňte na své nehty. I ty si zaslouží slavnostní manikúru. Chcete vědět, jak na to? Inspirujte se jednom z našich předchozích článků zde.

Veselé Vánoce!