NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

VÁNOČNÍ INSPIRACE: DÁRKY PRO NI

VÁNOČNÍ INSPIRACE

DÁRKY PRO NI

 

A je to tady zase, Vánoce se pomalu blíží. Víte už, čím obdarujete své kamarádky, maminku, přítelkyni nebo sestru? Připravili jsme pro vás výběr dárků, kterými své blízké určitě potěšíte. Nechte se inspirovat.

Kosmetika patří mezi oblíbené dárky po celý rok, ale právě v předvánočním období se značky doslova předhánějí v nápaditosti balení, dárkových setech a novinkách. Zdá se vám toho moc? Nebojte se, pomůžeme vám se zorientovat a vybrat ten pravý dárek, který udělá radost.

KAZETYMXSxD89NTJB9D
 

KOSMETICKÉ KAZETY

 

Jedním z nejpopulárnějších kosmetických dárků jsou bezpochyby různé sety, a to nejen na Vánoce. Ale právě v tomto ročním období míří do obchodů krásné krabičky a balení, ze kterých oči přecházejí. I maličkost v roztomilém vánočním balení může udělat velkou radost, oblíbené jsou třeba vánoční crackery s překvapením. Úplně speciální kategorií jsou pak kosmetické adventní kalendáře, jejichž obliba každoročně roste.

Vybírat můžete ze balíčků pro péči o pleť a tělo, líčení nebo parfémů.


 

PARFÉMY

 

Parfémy a vůně patří mezi dárkové stálice. Víte, jakou značku vaše kamarádka, mamka nebo přítelkyně používá? Pak není lepší volba. Zejména pokud si s dárkem tak trochu lámete hlavu. Oblíbený parfém je sázkou na jistotu.


PARFEM
MAKE-UP
 

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA

 

S dekorativní kosmetikou prostě nemůžete sáhnout vedle! Rtěnky, řasenky, lesky na rty, laky na nehty, oční stíny, paletky, rozjasňovače… možností je opravdu mnoho. Vyšpióněte od budoucí obdarované její oblíbený kousek a pak už stačí jen vybrat ten správný odstín a můžete rozdávat radost.


 

PEČUJÍCÍ KOSMETIKA

 

Pečující kosmetika je základ, proto nechybí ani v naší inspiraci. Z čeho můžete vybírat? Z nepřeberného množství pleťových krémů (denní, noční, oční), produktů na odličování, tělové kosmetiky, sprchových gelů, pěn do koupele a dalších kosmetických nezbytností pro pleť i tělo ?. Oblíbeným hitem jsou v poslední době textilní masky, co zkusit třeba některou z nich?


SKINCARE
 

Pořád nevíte, který dárek vybrat? Žádný problém, pro nerozhodné máme samozřejmě v nabídce i dárkové karty. Stavte se na kteroukolv prodejnu Parfumerie Douglas!