SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

VÁNOČNÍ INSPIRACE: DÁRKY PRO NĚJ

VÁNOČNÍ INSPIRACE

DÁRKY PRO NĚJ

 

Máte už vymyšlené vánoční dárky? Nebo teprve začínáte přemýšlet, čím letos potěšíte svůj mužský protějšek, bratra, kamaráda nebo tatínka? Zkuste kosmetiku. Ano, i muži rádi dostanou pod stromeček třeba parfém. Nejste si přesně jisté, po čem sáhnout? Inspirujte se naším výběrem.       

Uznáváme, že kupovat kosmetický dárek pro ženu je mnohem jednodušší, s tím jsme vám radili v minulém článku, ale i výběr dárku pro muže může být zábavný. Jdeme na to!


VÁNOČNÍ INSPIRACE: DÁRKY PRO NI


men_vune
 

PARFÉM

 

Dárkem, se kterým nesáhnete vedle, je zcela jistě parfém. Tím spíš, pokud má váš partner oblíbenou vůni. Nebo je naopak flexibilní a rád parfémy mění? Tak to je možná ještě lepší varianta, protože si můžete s výběrem pohrát, vybrat to, co bude vonět i vám, a hlavně ho pod stromečkem aspoň trochu překvapit. Protože bez překvapení by to nebylo ono ?.


 

DÁRKOVÉ KAZETY PARFÉMŮ

 

Chcete svého milého potěšit něčím trochu větším? Vyzkoušejte dárkové sady parfémů, ve kterých obdarovaný najde nejen vůni, ale také třeba sprchový gel, deodorant nebo cestovní verzi parfému ze stejné řady. A navíc ta krásná balení.


men_kazeta
MEN_SKIN
 

PÉČE O PLEŤ I TĚLO

 

Správná péče o pleť je důležitá bez ohledu na pohlaví. Speciálně v případě mužů, jejichž pokožka často dostává zabrat kvůli holení.  Radost můžete udělat například vodou po holení, balzámem po holení, sprchovým gelem, ale i pečující kosmetikou, jako je krém či gel na obličej nebo sérum. Muži taky chtějí vypadat hezky a mladistvě, dopřejte jim tu možnost!