OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Vánoce: Vánoční produkty Douglas Collection

vánoce: vánoční produkty douglas collection

 

Sháníte kosmetické dárky, které udělají radost a pořídíte je za příjemnou cenu? Inspirujte se výběrem značky Douglas Collection. 

 

Adventní kalendář

Advent sice již začal, ale na adventní kosmetické kalendáře není nikdy pozdě! V posledních letech se totiž staly oblíbeným a žádaným vánočním dárkem. Na výběr máte z Adventního kalendáře Skincare 2020, Adventního kalendáře 2020 s výběrem toho nejlepšího z kolekce Douglas v hodnotě přes 5000 Kč a pánské varianty obsahující ty nejlepší produkty péče pro muže.

 
Crosscategory-product-brands-calender-Web-Rendition
 

Dekorativní kosmetika

Čím jiným potěšit malé i velké parádnice než dekorativní kosmetikou, navíc v krásném vánočním balení. Co třeba luxusní paletka 32 očních stínů Ultimate Luxury Palette včetně 3 odstínů tvářenky a 2 odstínů rozjasňovače? Nebo snad raději sáhnete po dárkovém setu laků na nehty Love Forever Duo Nail Polish Set? Možností je mnoho, stačí vybrat podle vkusu obdarované.

 
6198594sAx7f0jfOGqT
 

Tělová kosmetika

Nejste si jistí preferencemi v oblasti dekorativní kosmetiky? Sáhněte po osvědčené jistotě, kterou jsou produkty tělové kosmetiky. Ať už se jedná o krém na ruce, péči o rty v dárkové krabičce, tělové mléko nebo třeba velký vánoční set obsahující pěnu do koupele, svíčku nebo tělový peeling. Opravdu máte z čeho vybírat.

 
643997
 

Svíčky

Neznáte přesně vkus toho, koho budete obdarovávat? Nebo potřebujete nějaký dárek navíc do zásoby pro strýčka Příhodu? Známe řešení – svíčka. Tou potěšíte bez výjimky téměř každého. Třeba taková Enchanted Forest Candle navodí díky své vůni borovice a pačuli vánoční atmosféru hned a všude. Kdy jindy je vhodnější čas darovat svíčku než právě na Vánoce?

Přejeme vám úspěšný lov na dárky!

Prohlédnout všechny dárky z Douglas Collection.