V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Valentýnský look

valentýnský look

Svátek všech zamilovaných nás čeká už tuto neděli. Letos si se svou drahou polovičkou sice nezajdete do restaurace na romantickou večeři, to ale neznamená, že byste na něj měli rezignovat. Slavnostní atmosféra se dá vytvořit i doma. A tomu by samozřejmě měl odpovídat také váš look. Nechte se inspirovat a vytvořte si podobné valentýnské líčení doma.

Douglas-collection-makeup-model-red-background-beauty-sidevisual-cmyk-Web-Rendition

Začnete krémem nebo make-upem, tak jak jste zvyklé. To samé platí pro vaše obočí. Poté se zaměřte na oči. Nebojte se, žádné okázalé kouřovky nejsou nutné. Vystačíte si s decentním laděním barev do teplých zlatých a bronzových tónů. Pokud se vám mastí víčka, začněte samozřejmě s bází pod oční stíny. Prodloužíte tím jejich výdrž. Jestliže žádnou nevlastníte, podobnou službu vám udělá i světlý matný stín. Počítejte ale s tím, že líčení nevydrží tak dlouho jako s bází.

Pak už je čas pro vaše oblíbenou paletku očních stínů. Pamatujte, že oči by měly zářit a být výrazné, ale zároveň i decentní. Držte se pravidla, že nejsvětlejší stín se nanáší na celé víčko, a pak pokračujte podle vaší oblíbené kombinace. Pokud ji běžně používáte, oči lehce podtrhněte i tužkou, případně stínem naneseným zkoseným štětečkem. Na závěr použijte svou oblíbenou řasenku.

191014_KW42_DC_Brand_VDAY_SPRING_03_StepByStep_ValentinLook_33548_final-Web-Rendition

Na svátek všech zamilovaných byste měla zářit, takže nezapomeňte zdůraznit svá líčka tvářenkou, případně i rozjasňovačem. Mužům si líbí, když se ženy červenají.

Závěrečnou třešničkou na pomyslném dortu jsou samozřejmě rty. Kdy jindy než na Valentýna vytáhnout vášnivou červenou? Necítíte se na ni? Nevadí, pořád byste to měla být vy, takže sáhněte po odstínu, který vám vyhovuje. Nepoužíváte běžně rtěnky? Svůj účel splní i lesk na rty nebo tónovaný balzám. Nejdůležitější je, abyste se v tom cítila příjemně.

A svůdný valentýnský look je na světě.

Douglas-collection-makeup-model-red-background-beauty-keyvisual-cmyk-Web-Renditionexe0LQp1U7Vw6