SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Valentýn pro zadané i singl

valentýn pro zadané i singl

Milovaný, nenáviděný i opovrhovaný. O kom, nebo spíš o čem je řeč? Přece o nadcházejícím svátku všech zamilovaných. Nojo, ale co dělat, když zrovna nemáte Valentýna s kým slavit? Hlavně se nenechte otrávit všudypřítomnou reklamou na nejšťastnější páry na světě. Kde je psáno, že si ho nemůžete užít, i když jste sami? Protože singl lidí přibývá, sílí také tendence oslavovat 14. února i lásku k sobě nebo blízké přátelské vztahy. Zkuste to letos taky, ať už sami za sebe nebo se svou partou!

jesse-goll-_MCwva4-0uY-unsplash

Nechte se hýčkat

Zajděte si na manikúru, masáž nebo třeba do wellness. Zaběhejte si, vyrazte na výlet, dopřejte si opulentní snídani či vynikající večeři. Netoužíte vyrazit mezi lidi? Nechte si jídlo dovézt domů. Prostě se hýčkejte, jak je libo. Sami nebo třeba s nejlepší kámoškou.

Filmy, knihy, kultura

Nechce se vám ven? Žádný problém, udělejte si filmový večer. Pusťte si třeba tematicky nejnovější dokument Podvodník z Tinderu. Nebudeme vám prozrazovat, o čem je, ale napovíme, že po jeho zhlédnutí si řeknete, že být na Valentýna singl není zas taková tragédie, že může být hůř. Osvědčenou klasikou jsou samozřejmě romantické filmy, ale pokud na ně nemáte náladu, zkuste nějakou detektivku. Ty z britských ostrovů jsou vždycky skvělou volbou. Nebo se inspirujte životy slavných žen jako Jackie Kennedyová, Frida Kahlo nebo Lady Di. Raději čtete? Pusťte se do knížky, kterou stále odkládáte, či si naopak dopřejte podesáté svou nejoblíbenější. Protože můžete. Pokud máte společenskou náladu, zajděte do kina, na výstavu nebo třeba do divadla. Jednoduše řečeno – užijte si 14. února podle svého gusta.

Dámská (nebo pánská) jízda

Máte ve svém okolí další singl kamarádky nebo kamarády a nikdo z vás nechce být na Valentýna sám? Uspořádejte společenský večer – společně si uvařte, koukejte na filmy, zahrajte si nějakou deskovou hru nebo si prostě jen tak povídejte. Záleží na jen na vás.

A co vy, už víte, jak budete Valentýna slavit?