V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Valentýn na poslední chvíli. S těmito dárky neuděláte chybu

Svátek zamilovaných bude už tento týden a vy ještě nemáte dárek? Žádný strach, i na poslední chvíli seženete něco, co udělá vaší druhé polovičce radost.

Tím nejvíc nouzovým řešením je čokoláda, plyšák a květina, ty seženete na každém rohu i 14. února večer. Ale je také pravda, že to není nic extra originálního a je z nich poznat, že vás nic lepšího nenapadlo.

 

Zamilovaný parfém

Také parfém není svým způsobem moc originální. Ovšem může být. Seženete totiž řadu vůní, jejichž název napoví, co ke své partnerce cítíte. Ať už pořídíte velkolepou květinovou vůni J’adore od Dior, inspirativní zamilovaný parfém In Love with You od Giorgio Armani, nebo vášnivý a jedinečný The One od Dolce & Gabbana, neuděláte chybu. Nebo raději sáhnete po citrusovo-květinové vůni Love od Tous? Vlastně stačí jen číst v parfumérii pořádně etikety a najdete přesně to, co hledáte.

 

Pečující kosmetika

Přiznejme si to, my ženy dostáváme kosmetiku snad úplně nejradši ze všeho. Samozřejmě když pomineme šperky... Každopádně s kosmetickým balíčkem neuděláte chybu asi nikdy. A ještě když všechno sladíte dohromady, to budeme teprve nadšené. Takže klidně napěchujte taštičku krémy na celé tělo, pěnou do koupele, peelingy a balzámy. Budeme pak totiž hýčkané a spokojené od hlavy až k patě.

 

Relaxace především

Někdy ženám stačí ke štěstí málo. Třeba chvilka klidu a ticha ve vaně. Snadná pomoc. Sůl nebo pěna do koupele a dveře zavřené před dětmi dovedou nemožné.

 

Vůně domova

I co se týče kosmetiky, existují pochopitelně výjimky. Pokud si vaše partnerka na krémy moc nepotrpí, můžete se porozhlédnout po něčem jiném. Co třeba svíčka, která provoní celý byt

 

A co pro muže?

Zapomenout nesmíme samozřejmě ani na muže. I ti totiž rádi dostanou něco z lásky. A klidně to může být parfém. Co třeba orientální a jedinečný The One for Men od Dolce & Gabbana, mužný Eros od Versace nebo dřevitý This is Him od Zadig & Voltaire?

 

A nezapomeňte, že i mužská pleť potřebuje hýčkat. Takže s kosmetickým balíčkem zabodujete i u pánů.

Související produkty