VŠECHNY VŮNĚ DNES ZA NEODOLATELNÉ CENY!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Urban Decay, seznamte se

urban decay, seznamte se

Extravagantní líčení okořeněné špetkou provokace. Přesně to vystihuje americkou značku dekorativní kosmetiky Urban Decay. Znáte ji a její ikonické produkty?

Normani-Campaign-Imagery-scaled

Historie značky se píše od poloviny devadesátých let, kdy vtrhla na trh jako tornádo a narušila svými temnými barvami i názvy dosavadní cukrkandlově růžovou kosmetiku. Zakladatelka UD Wende Zomnir je milovnicí kosmetiky i sportu. Proto by všechny produkty, které i sama testuje, měly vydržet i extrémní podmínky jako surfování nebo snowboarding. Navíc jsou samozřejmě cruelty-free. Filozofií značky není říkat ženám, aby byly krásné, ale podporovat je v tom, aby byly tím, kým opravdu chtějí být.

598025JO2nobwp4Uyeb

Lash Freak

Až 20 hodin vydrží díky svému složení řasenka Lash Freak a jen tak něco ji nerozhází – a pot nebo rozmazání už vůbec ne. Navíc vám dodá až objem 23,6x větší objem a zároveň dodá i délku a natočení.

All Nighter Setting Spray

Dokonalý ochránce pro váš make-up! To je ultra lehký fixační sprej All Nighter Setting Spray, který vaše líčení zafixuje až na 16 hodin. Můžete se tak rozloučit s blednutím make-upu i jeho roztečením. Navíc je pleť po jeho použití krásně hebká.

958467
068579

Naked Reloaded

Paletky očních stínů jsou ikonickým produktem Urban Decay. Tato obsahuje neutrální odstíny pro dokonalé nude líčení. 12 odstínů se pohybuje na škále od matných přes až po lehce třpytivé. Vyznačují se krásně výraznou pigmentací a příjemnou texturou pro snadné nanášení.