NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Udělejte si čas sami pro sebe

udělejte si čas sami na sebe

Nákupy dárků, pečení cukroví, rodinné sešlosti, to všechno jsou Vánoce – pro někoho nejkrásnější obrobí roku, pro někoho to nejvíce hektické. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, pamatujte na to, že i v prosinci byste si měli najít čas sami na sebe a kvalitně odpočívat. Jen tak naberete síly na přelom roku. Vaše spokojenost by měla být vaší prioritou. Poradíme vám, jak se na chvíli odpojit od předvánočního stresu.

Selfcare-2021-xmas-stress-pop-main-visual-1300x600-Web-Renditionjls1ezfPbxyW8

Obličejová masáž

Stop výmluvám, že na masáž nemáte čas. Tu obličejovou totiž zvládnete sami v domácím prostředí. A klidně během několika minut. Co k tomu potřebujete? Kromě klidu a příjemného prostředí vám přijde vhod také masážní váleček z minerálu, který je vám nejpříjemnější. Zkusit můžete třeba růženín Rose Quartz Roller. Kromě relaxace a úlevy od stresu pocítíte i další příjemnou změnu – vaše pleť bude zářivější a pružnější.

Ta správná atmosféra

Od chvíle, kdy se vzbudíme, až po moment, kdy uléháme ke spánku, na nás ze všech stran doléhají všemožné zvuky, hlasy a sdělení. Proto je víc než důležité navodit si čas od času to opravdové, „ohlušující“ ticho. Vytvořte si prostor sami pro sebe, zapalte svíčku, do aroma difuzéru dejte pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a užijte si ty vzácné chvilky klidu a ticha. S navozením té správné atmosféry vám pomůže například vonná svíčka Oud & Bergamot Home Candle od Jo Malone s decentně kouřovou a hypnotickou vůní vzácného dřeva oud.

Relaxační lázeň

Kdy jindy, než právě v zimě je ten správný čas na pořádnou koupel? Prohřejte si tělo a uvolněte svou mysl díky pěně do koupele The Ritual of Jing Bath Foam od Rituals. Květinová, hřejivá vůně posvátného leknínu a čínské datle podpoří vaši rovnováhu a odplaví stres, zatímco vaše pokožka bude na dotek vyživená a hedvábně jemná.

Domácí manikúra

Narazili jste někdy na videa malířů (pokojů i obrazů) a přistihli se, že se od jejich opakujících se pohybů ne a ne odtrhnout? Nedivíme se, jejich sledování je velmi uklidňující a taky návykové. Ne, neříkáme, že máte jít vymalovat byt. Stačí začít něčím mnohem méně ambiciózním – domácí manikúrou! Pohyby budou stejně uklidňující, jen v menším měřítku. A také vytvoříte v podstatě umělecké dílo ?. Nefandíte výrazným barvám? Nevadí, laky z kolekce Nail Polish Nude od Douglas jsou decentní, jemné a nenápadné v jakémkoliv odstínu. Na závěr procedury nezapomeňte obě ruce namasírovat, ať se můžete cítit opravdu jako v kosmetickém salonu.