V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Ty pravé vůně na jaro

Fragrance-product-apricot-pink-flower-bouquet-giorgio-armani-marc-jacobs-chloe-unlimited-Web-Rendition

ty pravé vůně na jaro

Jaro je doslova cítit ve vzduchu, přivítejte ho novou perfektní vůní, která dokonale vystihuje svěžest tohoto ročního období. Odložte hřejivé a kořeněné zimní parfémy a nahraďte je něčím lehkým a povznášejícím.

Stromy kvetou, večery se prodlužují a teploty (doufáme) stoupají. Kdy jindy než teď udělat inventuru své sbírky parfémů a zvážit investici do nového přírůstku, který dokonale vystihne přicházející jaro? S květinovou, citrusovou, ovocnou nebo svěží vůní nešlápnete vedle!


perfect

KVĚTINOVÁ


Květinové parfémy jsou bez nadsázky těmi nejromantičtějšími. Jsou koketní a ženské a mohou mít různou intenzitu, zatímco jiné obsahují ovocné prvky pro jiskřivý hravý efekt.


CITRUSOVÁ


Tento typ vůně je pro jarní období nejtypičtější. Mohou se pohybovat na škále od sladších až po ostřejší a výrazné. Záleží jen na vašem vkusu.

guerlainsFkKPXwpq4NOw

nomade

OVOCNÁ


Ovocná je další typicky jarní (a pro někoho i letní) vůně. Je libo dotek meruňky, zeleného jablka, podmanivé hrušky nebo snad exotického liči?


SVĚŽÍ


Parfémy patřící do této kategorie obvykle obsahují citrusy, vodu a tzv. zelené tóny, které dohromady vytvářejí osvěžující, pikantní a živelnou směs vůní.

chloe3G2oIsYPD0Uo7