VŠECHNY VŮNĚ DNES ZA NEODOLATELNÉ CENY!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Trojice jarních looků. Líčení podle předních značek

Jste ženou a my v Douglas oslavujeme vaši krásu. A tak se můžete těšit na slevu 25 % na značky Lancôme, Giorgio Armani a Yves Saint Laurent. K tomu ještě přidáme tři jarní looky, se kterými budete neodolatelná.

 

Romantický Lancôme

Sladká růžová k jaru sedí. Zjemní vás a rozněžní. Look od Lancôme je pro jaro jako stvořený. 

 

1. Sjednoťte pleť

Základem každého líčení je rovnoměrný vzhled pleti. Zakryjte proto nedostatky korektorem a naneste make-up, skvěle vám poslouží Teint Visionnaire, který perfektně kryje a dokonce i zmírňuje vrásky. Nakonec nezapomeňte tváře poprášit pudrem Belle De Teint, ať máte bezchybnou pleť skutečně zaručenou. 

 

2. Rozsviťte oči

Teď je čas na to nejviditelnější - na oči. Intenzivní růžová víčka lehce vytvoříte s paletkou očních stínů Eye Palette Proenza.

 

3. Pozvedněte řasy

Pohled bude dokonalý, když budou dokonalé vaše řasy. S řasenkou Hypnôse neuděláte chybu. Řasy budou oddělené, prodloužené a úžasně plné.

 

4. Učísněte obočí

Upravené obočí už je dnes nutnost. Dodejte mu proto šmrnc s tužkou Monsieur Big Brow. Obočí vytvarujete a sjednotíte díky zabudovanému štětečku.

 

5. Olízněte rty

Rty přemázněte rtěnkou L’Absolu Lacquer, která je velmi lehká s lesklým finišem. Nevybírejte příliš intenzivní odstín, dominantní jsou oči.

 

Sebevědomý Giorgio Armani

Giorgio Armani sází na jaře na přirozené líčení s výraznějšími rty.

 

1. Připravte se

Nejdřív ze všeho připravte svou pleť na líčení lehkým primerem Fluid Master Prime. Lehce zamaskuje nedokonalosti a pleť rozzáří. Pleť bude hladká a bezchybná, zmizí jemné vrásky i rozšířené póry, takže samotné líčení bude mnohem snazší a příjemnější.

 

2. Zakryjte nedostatky

Rovnoměrný vzhled pleti bez jakýchkoliv nedostatků je nutností po celý rok, natožpak na jaře, kdy odkládáme šály a více se odhalujeme. Vezměte si na pomoc extrémně jemný make-up Power Fabric SPF 25 zaručující vynikající krytí. Obsažený ochranný faktor oceníte při prvních jarních slunečních paprscích. Nanést následně můžete i rozjasňovač a pak pleť přepudrujte, ať se neleskne víc, než je pěkné.

 

2. Nude oči

Čtveřice očních stínů Eyes to Kill Quads vás nenechá na pochybách, jak dodat očím dokonale přirozený a nude vzhled a současně je nalíčit tím nejlepším, co je k dispozici. Intenzivní matný vzhled vydrží dlouhé a dlouhé hodiny.

 

3. Orámujte pohled

Řasenku naneste od kořínků po konečky, aby byl efekt maximální. Řasenka Black Ecstasy dodá řasám maximální objem a ultra-černý dokonalý odstín.

 

4. Upravte obočí

Nekažte dojem z nalíčení neupravený obočím. Barvu sjednotíte tužkou High Precision Brow Pencil, která obsahuje i malý kartáček na pročísnutí a vytvarování.

 

5. Podtrhněte rty

Teď už je čas na to nejdůležitější. Dodejte svému looku šmrnc tou správnou rtěnkou. S Lip Maestro snadno dosáhnete jasného matu. Jde o nejintenzivnější matnou barvu na rty, jejíž efekt ještě umocňuje světlo.

 

Odvážný Yves Saint Laurent

Nebojte se odvázat. Yves Saint Laurent přichází s dokonale bláznivým jarním lookem, se kterým vás nikdo nepřehlédne.

 

1. Krásná pleť

Jednotný tón pleti a současně ochranu před slunečními paprsky zajistí CC krém Top Secret CC s SPH 35. Redukuje nepřirozené bledé i žlutavé zabarvení tváře a dodá vám svěží jarní jas.

 

2. Zezelenejte

Krásně zelený odstín očních stínů Couture Mono vás dostane do té správné jarní party nálady.

 

3. Černé řasy

Řasy krásně zvýrazníte řasenkou Mascara Volume Effet Faux Cils. Dodá řasám objem i úžasně intenzivní černou barvu.

 

4. Přemázněte

Rty lehce přemázněte leskem Vernis a Levres, se kterým snadno vykouzlíte mokrý efekt.

 

5. Ještě nehty

Nezapomeňte i na nehty, slaďte je s očními stíny. Z široké škály laků La Lacque Couture si vyberete takový, který vám přesně padne.

 

  • Inspirace

    Super díky za inspiraci https://www.douglas.cz