NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Trendy v balení dárků pro rok 2022

Trendy v balení dárků

Jak balíte vánoční dárky? Dáváte si záležet, nebo si ulehčujete práci a saháte po dárkových taštičkách? Pak byste měli vědět, že nejen obsah, ale i obal má velký vliv na výsledný dojem. Mrkněte na nejnovější trendy, vyzkoušejte je a rozdejte díky krásnému balení hned dvojitou dávku radosti. Věříme, že i když balení dárků není zrovna vaší nejoblíbenější činností, po zhlédnutí následujících nápadů si s nadšením některý z nich vyzkoušíte. Co letos frčí?

dotek sametu

Sametová stuha je luxusním a populárním doplňkem balených dárků. A taky dost drahým, abychom byli upřímní. Naštěstí si ale víme rady! Nekupujte sametovou stuhu, kupte v galanterii sametovou látku a nastříhejte ji na proužky. Vaše dárky budou na pohled luxusní a vás to nezruinuje ?.

fotky místo jmenovek

Nahraďte běžné fádní jmenovky fotkami těch, kterým je dárek určený. Uvidíte, jakou radost jim to udělá. Minimálně dvojitou.

do růžova

Také máte Vánoce spojené primárně s červenou, zelenou a zlatou barvou? Zkuste letos rozbít tenhle barevný stereotyp nezvyklou růžovou. Ale pozor, všeho s mírou, zapomeňte na jednobarevný balicí papír, do růžova laďte hlavně stuhy, jmenovky a ozdoby.

visačky trochu jinak

A ještě jednou jmenovky. Pokud ve vás dřímá kreativní duše, popusťte jí uzdu a vytvořte jmenovky ze samotvrdnoucí modelovací hmoty nebo moduritu.

140
Zdroj: https://www.inspiredbythis.com/dwell/creative-holiday-gift-wrap-ideas/