V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Trendy v balení dárků pro rok 2021

trendy v balení dárků

Taky jste někdy dostali tak krásně zabalený dárek, že vám až bylo líto ho rozbalit? Nebo naopak byl některý z obalů tak odfláknutý, že jste se doslova děsili toho, co v něm najdete? Každý z nás to zažil. A přestože balení dárků řešíme každý rok, jedná se o jednu z nejvíce přehlížených designových možností celé sváteční sezóny. Teď je ten pravý čas to změnit. Věnujte balení dárků stejnou péči, jako slavnostnímu dekorování vašeho domova. Inspirujte se aktuálními trendy v balení dárků a udělejte letos svými dary hned dvojitou radost.

gettyimages-1078936904-1
Zdroj: https://www.marianne.cz

Hitem letošních Vánoc je přírodní balicí papír (v barvě světlého dřeva), který skýtá široké možnosti úprav a využití. Přinášíme vám pár tipů, jak i z obalu udělat jedinečný dárek a připravit ho na míru každému obdarovanému.

DIY

Buďte tvůrčí a čistý balicí papír si ručně dozdobte. Můžete k tomu využít například razítka nebo popustit uzdu svému kreativnímu já a namalovat vlastní vzor. Nebo z jiného barevného papíru vystřihnout vánoční motivy a ty pak na zabalené dárky nalepit. Nebo využít oblíbené washi pásky. Vaší fantazii se meze nekladou. Barvu stužky pak slaďte s motivem na papíru.

V jednoduchosti je krása

Minimalismus pronikl do všech oblastí našeho života, včetně balení dárků. A i v tomto případě hraje prim jednobarevný papír, který je alternativou populárních pestrobarevných balicích papírů. Kromě přírodní barvy můžete vyzkoušet třeba i bílou, zelenou nebo zcela netypickou luxusní černou v matném provedení. K převázání použijte obyčejnou šňůrku – červenou, zelenou, přírodní nebo červeno-bílou.

160658162928
Zdroj: www.ceskestavby.cz

Příroda jako ozdoba

Jsou pro vás jednobarevný papír a šňůrka příliš strohé? Sáhněte po přírodních ozdobách – frčí jehličí, snítka jalovce, jmelí, sušené plátky pomeranče, skořice, šišky nebo třeba dekorace z kůry ve tvaru stromku či hvězdy. Tím vším můžete své dárky ozvláštnit. Zajděte do přírody nebo do výtvarných potřeb a načerpejte inspiraci.

Baví vás balení dárků a jste na ruční práce opravdu šikovní? Zkuste balení ozvláštnit unikátním skládáním papíru. Spoustu návodů najdete na internetu, hlavně na Pinterestu. Pokud si nejste jistí svou zručností, nemusíte zoufat! Nechte to na profících, poproste o pomoc někoho ze svého okolí nebo využijte vděčné dárkové taštičky. Veselé Vánoce.