Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Trendy letní účesy

trendy letní účesy

 

Zdá se vám letošní způsob léta poněkud nešťastným? Přivolejte si atmosféru letních dní díky rozverným účesům. Představujeme vám aktuální i nadčasové trendy.

 
dan-gold-zO8IibDM0Sw-unsplash
 

Zapleťte se

Nestárnoucí klasikou, kterou nic nezkazíte v žádném ročním období, jsou copy. Máte náladu na jeden, dva nebo klidně i pět? Poslužte si, copánkové fantazii se meze nekladou. Pokud chcete něco nového a neotřelého, zkuste si francouzský cop zaplést opačně – odspoda nahoru. Nejsnadněji to půjde v předklonu.

 

Letní vlnění

Léto bez vln? Neexistuje! A nemyslíme jen ty mořské, ale hlavně ty ve vlasech. Volné, andílkovské kudrlinky nebo nedbalé? Frčí jakýkoliv typ vln, podlehněte jim. Perfektně dotvoří romantický look. Pokud máte dost trpělivosti, zapleťte si na noc copánky, nebo vyzkoušejte další ověřenou klasiku – natáčky. Jejich pomocí vykouzlíte vlnky přesně podle vašeho přání. Máte raději kulmu nebo žehličku? Nezapomeňte použít některý z termoochranných produktů.

 

Beach look

Když už jsme u toho moře, taky vám trochu chybí ten slaný dotek ve vlasech, díky kterému si můžete pohodlně vytvořit téměř kterýkoliv účes? Chápeme. A máme dobrou zprávu – plážového rozcuchu docílíte i doma díky speciálnímu slanému spreji. Stačí si ho trochu stříknout do vlhkých či suchých vlasů a je to.

 

Nadčasový drdol

Že je drdol jen pro starší ročníky? Ani náhodou! Ležérní drdůlky a drdoly frčí napříč generacemi! Není se čemu divit – stačí jedna gumička, pár šikovných pohybů a krásný účes je na světě. Je snadný, pohodlný a sexy. Pokud chcete drdol, někdy taky zvaný podle tvaru bobek, ozvláštnit, ovažte ho třeba šátkem nebo mašlí. Dokonale vystihnete letní atmosféru.

 

V nedbalkách

Nechcete se s přípravou účesu příliš dlouho zdržovat a preferujete volné vlasy? Pak je vaším nejlepším pomocníkem lak, díky kterému vytvoříte nedbalý look jedna dvě. A navíc vám vydrží celý den ve tvaru, který vám bude vyhovovat. Pro větší efekt můžete vlasy natupírovat. Podobný účinek bude mít i vosk nebo gel, pokud máte kratší vlasy.