NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Trendy ingredience spilanthol

trendy ingredience

Spilanthol

Skincare-beautyvisual-onetwofree-joana-032023-Web-Rendition

Slyšeli jste někdy o spilantholu? Tato ingredience rostlinného původu zažívá v kosmetice doslova boom. Proč? Účinně redukuje jemné vrásky díky uvolnění obličejových svalů – a tím vyhlazuje pleť. Právě proto se spilantholu přezdívá "bio botox". Jak toto bezbolestné řešení zařadit do své kosmetické rutiny?

Začněte hned ráno a sáhněte po séru nebo hydratačním krému s obsahem spilantholu, abyste dokonale využili jeho protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Abyste dosáhli optimálního anti-aging efektu, kombinujte spilanthol s dalšími aktivními složkami jako je například kyselina hyaluronová nebo vitamin C.

Pro opravdu intenzivní hydrataci a okmažite zpevněné vaší pokožky sáhněte po maskách naobličej s obsahem spilantholu


075740

TIP #1

Dopřejte své pleti speciální péči s Hyaluronic Power Face Mask od značky one.two.free! Tato látková maska na obličej ze 100% přírodní bavlny zlepšuje díky svému složení pružnost pokožky, dodává jí potřebnou hydrataci, zjemňuje její vzhled, posiluje přirozenou bariéru a redukuje jemné linky. A je vhodná i pro citlivou pleť.

TIP #2

Spilanthol obsahuje také opalovací emulze Biotulin UV30. Jedná se o vůbec první první dermatologicky testovanou ochranu pleti na světe, která nejen ochraňuje pokožku před škodlivými UV paprsky slunce, ale zároveň i přirozeně uvolňuje rysy obličeje.  Díky spilantholu v kombinaci s kyselinou hyaluronovou redukuje vrásky, zabraňuje tvorbě nových a podporuje kolagenová a elastická vlákna.

023844
75739D

TIP EXPERTA

Delikátní pokožka očního okolí vyžaduje speciální péči. S tou vám pomůžou speciální polštářky pod oči ze 100% přírodní bavlny od značky one.two.free! Citlivou pleť intenzivně hydratují a během chvilky pomáhají zmenšit otoky.