V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Trendy doplňky na jaro

Trendy doplňky na jaro

Chcete být in, i když nemáte rozpočet jako světové celebrity? Vsaďte na sílu doplňků. Kousky, které leckdy je pořídíte i za hubičku, dokážou váš outfit neskutečně pozvednout a oživit. Co letos na jaře letí?

pexels-cottonbro-7407113

Řetězy stokrát jinak

Decentní, výrazné, s malými očky, zlaté, stříbrné, na zápěstí, krku i prstech. Řetězům a řetízkům jakéhokoliv druhu ani letos neodzvonilo, rozhodně je ještě neházejte do starého železa. I po několika sezónách jsou stále in. Ke slovu se dostávají i řetězy přímo na tělo nebo jako náhrada klasického pásku.

Nechte pracovat svoji fantazii, nebojte se vrstvit a pokud jste zruční, můžete si nějaký ten originální kousek dokonce i sami vyrobit. V korálkových a podobných hobby obchodech seženete vše, co k tomu můžete potřebovat.

Šátek na mnoho způsobů

Zdá se vám fádní nosit na ruce řetízky a náramky? Vyzkoušejte šátek! Čím výraznější, tím lepší. A nemusíte se omezovat pouze na ruku nebo obligátní krk, šátek umí krásně oživit i takový obyčejný účes jako je culík či drdol. Nebojte se s ním experimentovat. Je také perfektním doplňkem jinak barevně střízlivých outfitů.

duncan-shaffer-N3r4fd-CEtQ-unsplash
pexels-marcio-bordin-1840608

Pokrývka hlavy

Ať už letos sáhnete po kšiltovce nebo stylovém slamáku, chybu rozhodně neuděláte. Jakákoliv pokrývka hlavy, která vám bude lichotit, je skvělou volbou. Obyčejný slamák zvládnete pořídit i za pár korun a pak ho můžete dozdobit podle libosti, abyste měli opravdu jedinečný, vlastnoručně vyvořený kousek.