V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Trendy barvy na nehty

trendy barvy na nehty

Zima už má zřejmě pomalu na kahánku, to ale neznamená, že bychom měli dát vale i kosmetickým trendům spjatým s tímto období. Ty totiž dost často přesahují i do následujících jarních měsíců, zejména pokud se jedná o lakování nehtů, na které se tentokrát zaměříme. Vsadíme se, že si tyto trendy zamilujete bez ohledu na roční dobu.

chelson-tamares-vtQHwU4F13s-unsplash

Přestože během zimy má většina z nás ruce pěkně v teple v rukavicích, nebo aspoň kapsách, není důvod rezignovat na upravené nehty a krásnou manikúru. I jen pohled na barevné nehty vám může rozveselit den. A co tedy aktuálně letí v lakování nehtů?

Zlatá fólie

Letošní zima (i jaro) patří zlatu v podobě jemné fólie. Tento všestranný trend lze využít od jednoduchých fóliových vloček umístěných v decentním množství na nehty až po francouzské lakování s plnými zlatými špičkami.

Kreslené motivy

Smajlík, vlna, tvář z profilu... I na tak malém prostoru, jaký poskytuje nehtové lůžko, se můžete kreativně vyřádit a pozvednout lakování nehtů bez nadsázky na umění. Letí prý hlavně motivy z devadesátek, ale jinak se vaší fantazii a zručnosti meze nekladou!

IMARNINAILS
@IMARNINAILS

Jemné třpytky

Silvestr je sice už za námi, ale to neznamená, že byste měli třpytky odložit zase na rok k ledu. Naopak, jemné třpytivé laky, často svrchní, můžete klidně používat dál. Nehty nenápadně a jemně zvýrazní a pozvednou vaši manikúru o několik úrovní. Pokud chcete být decentní, zůstaňte u jedné vrstvy.

Very Peri

Barva roku 2022 Very Peri je samozřejmě jedním z těch nejžhavějších trendů v lakování nehtů. Tahle barva ale není jen tak pro někoho, protože je poměrně výrazná. Samotná společnost Pantone, která barvu roku každoročně vyhlašuje, o ní říká, že se jedná o modrý odstín s oživujícím fialově červeným podtónem. Troufnete si?

Minimalismus

Tento spíš už životní styl než trend se začíná prolínat i do kosmetiky. V případě lakování představuje ten nejjednodušší způsob, jak mít upravené nehty téměř bez námahy. Vše, co k jeho docílení potřebujete, jsou krátké nehty v přirozeném tvaru a k tomu průhledný či neutrální odstín laku. A je to.

9f43233085c3b2cffb203cdaf7db4676
Pinterest