OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Tomáš Arsov, seznamte se!

Tomáš Arsov, seznamte se!

Slavný kadeřník Tomáš Arsov přichází s vlastní stejnojmennou kosmetickou značkou. V nabídce najdete především produkty pro péči o vlasy, ale těšit se můžete i na parfémy a pleťovku. Seznamte se s dokonalou péčí a silou přírody v této zbrusu nové luxusní vlasové kosmetice.

9a84ce1a-86e9-415b-896c-147ced2f5e95


325328

BONFIRE SHAMPOO

Hledáte šampon, který se bude hodit pro všechny typy vlasů? Právě jste ho našli! Unikátní složení Bonfire Shampoo z něj dělá naprosto univerzální zázrak – jemné vlasy nezatěžuje, silné a pevné zkvalitňuje, přírodní zdokonaluje. Vyzkoušejte ho.


SAGE SEAWEED SALT

Připomeňte si letní dovolenou díky parfémové vodě s vůní mořské soli, zkombinovanou s tóny šalvěje, grapefruitu, mořské řasy a pižma. Pod taktovkou Tomáše Arsova tak vznikla čistá a nadčasová aromatická vůně vyvolávající příjemně letní vzpomínky.

325353


325358

PLUM TABACCO BLOSSOM TONCA BEAN

Protikladem k Sage Sea Weed Salt je orientální kořeněná parfémová voda Plum Tobacco Blossom Tonca Bean vycházející z tónů tonka fazolí, tabákového květu a švestky. Smyslnost parfému podtrhujé rafinované dřevité tóny s nádechem sušeného ovoce a vanilky.


CUCUMBER WATER

V nabídce Tomáše Arsova najdete i přírodní pleťovou vodu z okurek. Její zklidňující účinky oceníte zejména v létě po opalování, ale ideální je i během běžného dne, kdy vaší pokožce dodá potřebnou hydrataci.

325365