Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

TIP PRO MILOVNÍKY VŮNÍ: LIMITOVANÁ EDICE MY WAY

TIP PRO MILOVNÍKY VŮNÍ: LIMITOVANÁ EDICE MY WAY

Máte ráda květinové hřejivé vůně a chtěla byste něčím ozvláštnit svou sbírku? Máme pro vás perfektní tip pro zářivější zítřky. Vydejte se v letošním roce na cestu plnou krásných okamžiků a dobrodružství s limitovanou edici My Way Nacre.

My-Way-Nacre_Blog_1CZ_980x400

V roce 2020 uvedla značka Giorgio Armani na trh květinovou vůni My Way, která je inspirována heslem, že na každém okamžiku záleží. Začátkem letošního roku se představuje limitovaná edice této oblíbené vůně - zářivá perleťová verze My Way Nacre.


My-Way-Nacre_Blog_2_483x413

CESTA KOLEM SVĚTA S JEDINÝM PŘIVONĚNÍM

Vůně My Way Nacre přebírá zářivý květinový buket vůně řady My Way a propůjčuje mu podmanivý, třpytivý vzhled. Vůně se otevírá jiskřivými citrusy, italským bergamotem a pomerančovým květem z Egypta. Srdce vůně rozkvete v kyticí květů tuberózy a jasmínu z Indie, v základu vás zahřeje madagaskarská vanilka a cedrové dřevo. Stačí vám jedinkrát přivonět a myšlenkami proletíte celý svět.


VZNÁŠEJTE SE NA PERLEŤOVÉM OBLÁČKU

V ikonickém flakonu MY WAY se ukrývá perleťová, duhově růžová kapalina vůně MY WAY NACRE LIMITED EDITION, jejíž třpytivý efekt nádherně prosvítá průhledným flakonem. V souladu s estetikou značky Giorgio Armani je design flakonu harmonický a vychází z kontrastních prvků: třpytivý růžový tón vůně kontrastuje s tmavě modrým uzávěrem flakonu.

My-Way-Nacre_Blog_3_483x413

My-Way-Nacre_Blog_4_483x413

CESTA K UDRŽITELNOSTI

Značka Giorgio Armani používá k výrobě parfémů jen ty nejkvalitnější ingredience, ke kterým patří především takové, které jsou získávány odpovědným a udržitelným způsobem. Konkrétním příkladem je snaha zajistit kvalitnější život komunitám, v jejichž prostředí jsou ingredience získávány. Prémiová bourbon vanilka ve vůni MY WAY NACRE LIMITED EDITION je tímto způsobem získávána na Madagaskaru.