V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Tip na vánoční dárky: Beauty přístroje

tipy na vánoční dárky: beauty přístroje

 

Chcete svým blízkým pořídit originální kosmetický dárek, který potěší i ty nejnáročnější? Vsaďte na beauty a masážní přístroje. Představujeme vám ty nejoblíbenější. Které to jsou? 

 
925152uYflD0UMApYIf

Foreo LUNA Mini 2

Masážní a čisticí přístroj na obličej v mini provedení si zamilovaly ženy po celém světě. Stačí totiž pouhé 1 minuta každé ráno a vaše pleť bude nádherně zářivá a na pohled zdravá. Díky 3zónovému kartáčku dopřejete pleti vskutku hloubkové čištění, které efektivně odstraňuje nečistoty, maz i odumřelé buňky. Volit můžete z celkem 8 stupňů intenzity čištění.

 

Foreo UFO

Větším a vychytanějším bratříčkem Luny je UFO, díky kterému zcela změníte způsob kosmetické péče, konkrétně používání pleťové masky. Tu totiž upevníte přímo na UFO, spojíte s aplikací FOREO for you a pak už jen kroužíte po vašem obličeji. Tahle chytrá vychytávka umí zkrátit dvacetiminutovou rutiny na pouhých 90 sekund! Pleť je zářivá a póry vyhlazené.

020988
344798

Clear Quartz Roller, Crystallove

Oboustranný váleček vyrobený z některého ze vzácných kamenů, v tomto případě z křišťálu, slouží k masáži obličeje. Stimuluje lymfu a pomáhá tak pokožce uvolňovat toxiny. Jeho pravidelným používáním pomůžete zredukovat kruhy pod očima i nepříjemné otoky, stejně jako vyhlazovat jemné vrásky. Pleť je pružnější, svěží a rozzářená. Navíc každý z kamenů má své vlastní specifické vlastnosti násobící jeho účinek.

 

3D Lift Rose Quartz Roller, Crystallove

Tento liftingující masážní roller se vyznačuje specifickým tvarem, který odkazuje na diamantový výbrus. Oceníte ho zejména při konturování obličeje. Pomáhá totiž pozvedávat povislé kontury obličeje, obočí nebo stejně jako klasický roller zmírňuje kruhy pod očima i otoky. Využít ho můžete i pro masáž krku a dekoltu. Pamatujte na to, že pravidelná masáž obličeje zlepšuje prokrvení a okysličení pleti a pomáhá jí navrátit zdravý a mladistvý vzhled.

528948