NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

This is how we pride!

Crosscategory-pride-giphy-logo-unlimited-Original-File
Crosscategory-beautyvisual-pride-group1-082022-Web-Rendition
Pride-2022-motto-Original-File

Pride je naší srdcovou záležitostí a velmi důležitým krokem směrem k modernějšímu Douglasu. Pride znamená pro každého nejen LGBTQIA+ člověka něco trochu jiného. Může jít o boj, úsilí, emocionální cestu, vnější projev, oslavu. O všechno dohromady, nebo taky o něco úplně jiného, ale to není podstatné, všechny významy, které Pride připisujeme, jsou platné. V Douglasu si uvědomujeme různorodost krásy a oslavujeme ji. Inspirujeme naše zákazníky k vyjádření jejich osobnosti a podporujeme je v objevování jejich vlastního druhu krásy. Nyní je více než kdy jindy důležité říct světu, že jsme #strongertogether. Povzbuďme se navzájem, dovolme si vyjádřit své vnitřní já a přijměme rozmanitost krásy. THIS IS HOW WE PRIDE.

JEFFREE STAR

Jednou z velmi výrazných osobností, která boří předsudky a posouvá hranice nejen v kosmetickém světě, je americký youtuber, vizážista a zakladatel vlastní kosmetické značky Jeffree Star. Jeho pestrobarevný make-up rozveselí každý váš den. S paletkou očních stínů Blood Sugar Palette máte jistotu, že rozhodně nikdy nezůstanete bez povšimnutí, ať už sáhnete po matných, metalických nebo třpytivých odstínech! Vaši tvář hravě rozjasní pečený gel Supreme Frost Highlighter. Třešničkou na dortu vaše nejen červnového líčení jsou krásně barvené, šťavnaté rty. Těch dosáhnete s pigmentovaným leskem Supreme Gloss Lipgloss, vybírat můžete ze sedmi bláznivých odstínů.

Makeup-product-pride-rainbow-jeffreestar-unlimited-Web-Rendition
Makeup-product-pride-rainbow-crossbrand2-unlimited-Web-Rendition

BAREVNÝ MAKE-UP

Touží vaše srdce po dalších barevných kouscích dekorativní kosmetiky, díky kterým budete nepřehlédnutelní? Máte je mít! Svůj názor i náladu můžete vyjádřit třeba barevnými nehty. S tím vám pomůžou laky z Bold Collection od Douglas s extra lesklým vzhledem a širokým štětečkem pro snadné nanášení. Je libo temně modrou, nápadnou žlutou nebo tajemnou magentu? Dáváte spíš přednost výrazným očím? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout pestrobarevné oční linky Epic Wear Liner Sticks od NYX. Kromě toho, že jsou extrémně odolné, jsou také řádně pigmentované. Matné a metalické odstíny jen tak něco nerozhází, jsou voděodolné a vydrží neuvěřitelných 36 hodin. Vybírat můžete z bohaté palety odstínů od černé přes šedou, modrou, zelenou, růžovou až po fialovou. Co by to bylo za líčení očí bez pořádné řasenky? Dramatický objem a natočení dodá vašim řasám voděodolný zázrak Kiss & Curl Extreme Waterproof z kolekce Douglas. Tahle řasenka je sice černá, ale barevnost dohání svým žlutočerným vosím obalem. Dopřejte si extrémní vzhled řas a vybočte z šedi průměru.