NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Testujeme krémy na ruce: Stojí za to si za ně připlatit?

Testujeme krémy na ruce

Stojí z to si za ně připlatit?

Krém na ruce, vlastně úplně obyčejná věc, přitom tak důležitá. Říká se, že právě podle rukou poznáte pravý věk ženy. Otestovali jsme pro vás tři krémy: luxusní, i ty levnější. A už víme, jestli se investice vyplatí.

malone

 

Luxus pro vaše ruce

Vitamin E Nourishing Hand Treatment, Jo Malone, 100 ml, 1 449 Kč 

Malá černá tuba skrývá poklad v péči o ruce. Hydratuje tak, že stačí nanést opravdu maličko, navíc nádherně voní, skvěle se vstřebává a pokožka rukou je ihned krásně rozzářená a zdravá na pohled. Velmi rychle si všimnete, že kůžička okolo nehtů bude jemnější a zdravější, nehty pevné a nelámavé, ze hřbetů začnou mizet jemné vrásky. To vše nejen díky obsaženému vitaminu E. V tomto případě se investice rozhodně vyplatí.

 

 

Zlatá střední cesta

Moisture Hand Treatment, Elizabeth Arden, 75 ml, 730 Kč 

Tak tenhle krém, to je něco. Úžasně vyživuje a hydratuje, byla jsem z toho až v šoku, navíc pocit krásných rukou vydrží dlouhé hodiny. Nejradši jsem krém nanášela večer před spaním, protože do rána byly dlaně i hřbety rukou jako nové. Krém se rychle vstřebává, není nijak mastný a nenechává na rukou lepivý nebo nepříjemný film.

arden
966645
 

 

Levný, ale dobrý

Acai Berry & Maracuja Oil, Douglas Collection, 300 ml, od 111 Kč 

Extra dávka péče pro vaše ruce, navíc s krásnou jemnou vůní. Krém se snadno vstřebává, ruce jsou díky obsahu výtažků z bobulí Acai dobře vyživené. Také nehtům krém svědčí, po několika dnech se mi přestaly třepit. Sympatické je dávkování pumpičkou, takže nemusíte přemýšlet nad tím, jestli si ho nedáváte málo nebo moc. Jedno zapumpování vystačí naprosto přesně na obě ruce.