V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Tajemství krásy vévodkyně Meghan

Tajemství krásy vévodkyně meghan

Čím to, že je vévodkyně Meghan stále tak krásná a její pleť doslova září? Nehledejte žádná kouzla, tajemství tkví v používání pleťových sér, masáží a přípravků, které nedráždí.

 
meghan3

Už dávno před tím, než kouzlu novopečené maminky podlehl princ Harry a s ním i skoro celá Británie, bylo zřejmé, že Meghan Markle je krásná žena, jejíž pleť je stále jasná, bez chybičky a zcela odolávající přibývajícím rokům.  

Jak to dělá? Tady je pětice jejích beauty triků.

 

1. Pravidelně obrušuje pokožku

Díky pravidelné exfoliaci dochází k obměně kožních buněk, takže jsou na povrchu stále ty nové, svěží a zdravé. Vévodkyně přitom používá chemické exfolianty, které oproti těm mechanickým méně dráždí pokožku. Plusem jsou i další látky, které některé produkty obsahují. Třeba papaja plná ovocných enzymů, nebo hydroxykyseliny.

 

2. Masíruje pleť

Správná technika masáže a také mimická cvičení dokážou zamezit vzniku vrásek a zmenšit ty již existující. I když si budete připadat hloupě, nezatracujte je. Podle expertů to skutečně funguje. A Meghan je toho důkazem. Ve svém rituálu postupuje podle Nicholy Jossové, která návod na masáž zveřejnila na svém Instagramu (https://www.instagram.com/p/Bdkwhx8gfhM/?utm_source=ig_embed). 

 

3. Místo podkladu používá primer

Pokud chcete vypadat, jako že nepoužíváte make-up (ale současně chcete skrýt všechny nedokonalosti), zkuste trik Meghan Markle: primer. Vévodkyně už mnohokrát prozradila, že make-upový podklad používala jen při filmování. Jinak po hydratačním přípravku denně aplikuje primer a tak své pleti dodává zář.  

Všimněte si, že mluví o hydratačním přípravku. Ten je totiž stejně důležitý jako zmiňovaný primer, protože díky pravidelné hydrataci pleti se obnovuje ochranná kožní bariéra a pleť je pak rozjasněná, jemná a vyrovnaná. A co víc, suchá pleť má v sobě miniaturní trhlinky, kterými do ní pronikají nečistoty a dráždí ji. A proto místo abyste ráno pleť zabetonovala tlustou vrstvou make-upové báze, použijte jen lehoučký primer. Pokud máte mastnou nebo problematickou pleť, sáhněte po nějakém, který neucpává póry. Uvidíte, že za nějakou dobu se vám pleť odvděčí.

 

4. Večer se odlíčí. Vždycky

Ano, můžete být unavená sebevíc (a že maminky miminek o tom ví své), ale nikdy nechoďte spát nalíčená. Nikdy! Každovečerní odličování je další z rituálů, které Meghan Markle zarytě dodržuje a vyplácí se jí to. Vévodkyně často používá odličovací rukavici, která je bezvadná pro rychlé a snadné odlíčení - ideální pro večery, kdy už sotva držíte oči otevřené. Nicméně na každodenní používání tak vhodné nejsou, protože pleť lehce vysušují.

 

5. Sází na séra

Vévodkyně Meghan také velmi ráda používá séra, která pleť hydratují a zamezují tvorbě vrásek. Ostatně kdo by neměl rád ten pocit, kdy si na pleť nanesete lehoučké sérum, a to se vám krásně vpíjí do tváře? Nicméně je důležité séra používat správně. Jde o první pečující produkt, ne jediný. Takže ho naneste, počkejte, až ho pleť vstřebá, a doplňte dalším hydratačním produktem. Večer se hodí séra s retinolem, která pleť dají přes noc do pořádku, a následně kvalitní výživný krém, ráno zase séra s vitaminem C, která ochrání před antioxidanty, následovaná krémem s SPF.