V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Svátek zamilovaných je tu. Jak si ho užít?

Pro někoho jde o americký výmysl, kvůli kterému všude visí srdíčka a růže, pro jiné jde o skvělou příležitost obdarovat milovaného člověka. Svátek svatého Valentýna. Máme pro vás tipy, jak ho příjemně oslavit.

1. Výlet, nebo třeba jen procházka

Jestli máte dovolenou nazbyt, vyrazte si na pár dní na výlet. A nemusíte jet hned do Paříže, synonyma romantiky. I ve spoustě českých měst je krásně a zamilovanost z nich doslova čiší. A když si volno vzít nemůžete? Vydejte se alespoň na romantickou procházku. Když budete mít štěstí, bude vám pod nohama křupat sníh a na nebi jasně svíti hvězdy. Tak se pěkně zachumlejte, nezapomeňte na krém a rukavice a vzhůru na vzduch!

 

2. Romantická večeře

Láska prochází žaludkem, to je známá věc, takže dobrá večeře při svíčkách je sázkou na jistotu. A je jedno, jestli uvaříte doma, nebo vyrazíte do restaurace. V takovém případě jen myslete na to, že 14. únor je hodně žádané datum, takže rezervace míst bude nejspíš nutnost.

 

3. Divadlo nebo kino

Ne, nemusíte jít na proklatě romantický film. Ono totiž vlastně stačí, když prostě jednou zapomenete na všechnu práci a povinnosti a vyrazíte si s partnerem ven. A až se v sále setmí, můžete si špitat vyznání lásky. Nezapomeňte se navonět oblíbeným parfémem, pak vás zaručeně nedostane z hlavy.

 

4. Relaxační koupel

Zkřehlé tělo po dlouhé procházce zahřejte kde jinde než ve vaně. Vlezte si do ní i s partnerem, co na tom, že to nebude tak pohodlné. Možná se o to víc nasmějete. Samozřejmostí je hromada bublinek a vzájemné mytí zad.

 

5. Smyslná masáž

Máte za sebou procházku, kulturní zážitek, večeři i koupel? Pak už chybí jen masáž! Ať už smyslná, nebo uvolňující, přijde k duhu každému. Masáž krku a zad vás lehce zbaví napětí a stresu, masáž chodidel zase únavy.