OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Svatební líčení

Crosscategory-beautyvisual-closeup-bridal-wedding-V1-03-2024-Web-Rendition

SVATEBNÍ LOOKY

Crosscategory-beautyvisual-closeup-bridal-wedding-V2-03-2024-Web-Rendition

ELEGANTNÍ

Přirozené líčení je elegantní, nadčasové, sluší každému a je tak naprosto ideální volbou. Jak tohoto looku dosáhnout? Zvolte jednoduché líčení očí sametově hnědými odstíny a doplňte ho velmi jemnou oční linkou.

Makeup-beautyvisual-bride-wedding-03-2024-Web-Rendition

VÝRAZNÁ LINKA

Wow efekt ve svatební den? A proč ne, třeba se stříbrnými očními linkami. Zbytek líčení by měl být decentnější, aby vynikly nejen linky, ale také účes ve tvaru drdolu.

Makeup-beautyvisual-bride-wedding-pearls-03-2024-Web-Rendition

NĚCO EXTRA

Milujete boho styl a nebojíte se výraznějšího looku? Pak vám skvělou službu udělají perličky, které můžete zakomponovat do líčení očí. Dopřejte si něco navíc, aby váš den byl opravdu nezapomenutelný.

Jak se na svatbu připravit a kdy začít?

Crosscategory-beautyvisual-wedding-bride-V2-03-2022-Web-Rendition

10 TÝDNŮ PŘED SVATBOU

Krása začíná uvnitř! 10 týdnů před svatební dnem je ideální čas začít ji podporovat doplňky stravy. Vaše pleť bude vypadat krásně a pevně například díky zinku, biotinu a kyselině hyaluronové v kapslích.

5 TÝDNŮ PŘED SVATBOU

Pět týdnů před svatbou začněte s péčí o své řasy. Každý večer před spaním na ně naneste sérem podporující jejich růst, abyste se ve svůj velký den mohli pyšnit krásnýma očima.

rasy
Crosscategory-beautyvisual-bride-wedding-shoe-hand-03-2024-Web-Rendition

3 DNY PŘED SVATBOU

Připravte na svatbu i své ruce a nohy! Udělejte si peeling, zajděte si na pedikúru a manikúru a nezapomínejte na dostatečnou hydrataci. Krásné ruce se budou vyjímat na fotkách s detailními záběry výměny snubního prstenu.

VE SVATEBNÍ DEN

Chcete, aby váš parfém vydržel celý Den D? Naneste ho na pulzní body – krk, vnitřní stranu loktů, zápěstí nebo zadní stranu kolen. Reaguje na teplo a díky tomu bude uvolňovat vůni po celý den.

svatebi_den