V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Spánkem ke kráse

spánkem ke kráse

Význam spánku pro lidský organismus a zdraví je neoddiskutovatelný a v poslední době se o něm mluví stále častěji a hlasitěji. Věděli jste, že ovlivňuje i kondici pleti? Ne nadarmo se říká, že se člověk vyspal do růžova. Skvělou zprávou je, že během nočního odpočinku můžete zkrásnět! Pomůžou vám s tím i kosmetické produkty, které účinkují, zatímco spíte.

Skincare-product-beauty-sleep-cloud-heaven-unlimited-Web-Rendition

Kvalitní spánek je klíčem k zářivé pleti, takže pokud si každou noc neodpočinete 7 až 9 hodin, na vaší pleti to bude znát. Je známo, že během spánku se obnovuje kolagen a prokrvuje pokožka. Je to bez nadsázky regenerační fontána mládí. Naopak nedostatečný odpočinek narušuje krevní oběh a způsobuje tmavé kruhy pod očima, matnou pleť, a dokonce i vrásky.

Dobrá zpráva je, když se budete řídit následujícími radami, můžete výrazně přispět ke zlepšení stavu vaší pleti, vlasů i psychické pohody.

·       Vytvořte si relaxační prostředí.

·       Hodinu před spaním si dejte teplou koupel.

·       Nezapomeňte na důkladné odlíčení a vyčištění pleti.

·       Čas od času aplikujte masku na obličej nebo oči s účinkem během spánku.

·       Pokud máte delší vlasy, stáhněte je do drdolu, ať se vám zbytečně nezamastní od masky.

A pak hurá do postele a prospat se ke kráse. Ještě předtím zkuste některý z produktů určených na noc. Jedním z nich je dnes už ikonické olejové sérum Midnight Recovery Concentrate od Kiehl´s pro zpevnění a zářivou pokožku. Obsažený levandulový a pupalkový olej pleť hydratuje a pomáhá ji regenerovat.

Dalším nočním bojovníkem proti stárnutí je krém na obličej Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative Cream od Estée Lauder. Obsahuje látky, které stimulují přirozenou tvorbu kolagenu v pleti, a pomáhá ji tak zpevnit. Hydrataci a zvláčnění až na 24 hodin zajistí kyselina hyaluronová. Kromě toho krém také pomáhá redukovat vzhled jemných linek. Tak dobrou noc a ještě hezčí probuzení.