POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

SNÍTE O KRÁSNÉ A ZDRAVĚ VYPADAJÍCÍ PLETI?

Sníte o krásné a zdravě vypadající pleti?

animacni-banner-980x400

Každá žena či muž touží po účinné péči, která splní očekávání krásné pleti zářící zdravím. Často ale cesta k vysněnému výsledku není jednoduchá i právě proto, že každá pleť je unikátní, stejně jako naše DNA.  Má své specifické potřeby odvíjející se nejen od našeho věku, ale také zdraví, životního stylu či ročního období. Proto je velice důležité vybrat si správné produkty, kterými o pleť pečujeme, a v neposlední řadě musíme být důslední a trpěliví.

Možná jste se střetli s pojem „rutina skincare“ - jestli ne, tak toto pojmenování se používá jako označení produktů péče o pleť, které používáme v určité posloupnosti a pravidelnosti. Jednoduchá rutina by se vždy měla skládat z čištění pleti, péče a případné doplňkové péče. Každý z těchto kroků si následně dokážete sestavit z jednoho nebo i více produktů dle potřeb a typu vaší pleti.

Pokud si nevíte rady, navštivte naše prodejny ve vybrané dny a my vám poradíme, jak si produkty vybrat a na co se zaměřit. K dispozici vám budou experti z různých značek, a kromě poradenství si zcela jistě odnesete také vzorečky na vyzkoušenou anebo krásné dárky k nákupu.


tabulka


Pokud se za námi nestihnete zastavit, a i přesto vás zajímá, jak správně pečovat o pleť, přinášíme vám jednoduchý „manuál“.

kiehls-toner-daily-refining-milk-peel-toner-200ml-4935421740692-photo-how-to-apply

KROK #1

ODLÍČENÍ, ČIŠTĚNÍ, TONIZACE

micelární voda/čisticí gel/pěna, pleťové tonikum

Čištění ráno a večer je polovinou úspěchu ke zdravé kožní bariéře a krásné pleti. Pleť se během dne i noci zbavuje nečistot a detoxikuje se. V průběhu dne je navíc vystavována externím faktorům jako jsou sluníčko, vítr, zima, prach či jiné, a proto je potřeba jí před nanesením produktů péče důkladně očistit.


KROK #2

SÉRUM S AKTIVNÍMI LÁTKAMI

Séra se nanáší na vyčištěnou pleť ráno a večer dle potřeby. Obsahují koncentrované aktivní látky, které pleti dodávají, co jí chybí a díky nim dosáhneme lepších a také rychlejších výsledků. Séra můžeme kombinovat na různých zónách pleti nebo je střídat. Pokud s aktivními látkami pouze začínáte, určitě doporučujeme vyzkoušet účinek pouze na malém kousku pleti a chvíli počkat. Pleť, která není zvyklá, může ze začátku reagovat přecitlivěle. Stejné je to i s koncentrací, pleť si musí postupně zvykat na to, že jí dodáváme sílu, proto pro začátek raději sáhněte po něčem „jemnějším“.

kiehls-face-serum-clearly-corrective-dark-spot-solution-50ml-000-3605970363222-application-usage01

KIE_SKIN_UFC_2022_ANSWER_STILL_20_16x9

KROK #3

KRÉM A SPF OCHRANA NA DEN

Krém je nejpodstatnější částí rutiny péče o pleť. Je proto důležité vybrat si takový, který vám bude vyhovovat. Potřeby pleti se mění v závislosti na věku, životním stylu nebo také ročním období, proto je potřeba pleti aktivně naslouchat. Určitě nezapomeňte také na SPF ochranu, ta by totiž neměla chybět ve vaší rutině v péči o pleť žádný den! Je to nejlepší a také nejlevnější prevence viditelného stárnutí pleti!


KROK #4

OČNÍ KRÉM

Oční okolí je u většiny žen nejcitlivější částí pleti nejen kvůli tomu, že je pokožka v těchto místech nejjemnější a každým mrknutím nebo úsměvem hodně namáhaná. 

Je to jedna z prvních zón, na které je viditelné stárnutí pleti, a proto je potřeba o ni důkladně pečovat a známkám stárnutí předcházet. Na den se krém aplikuje pod SPF ochranu spolu s denním krémem.

Kiehls-Serum-Cannabis-Sativa-Seed-Oil-Herbal-Concentrate-30ml-005-3605972047328-Lifestyle

kiehls-face-mask-avocado-nourishing-hydration-mask-100g-000-3605971937811-photo-model

KROK #5

DOPLŇKOVÁ PÉČE

Pokud jste expert v péči o pleť nebo si chcete dopřát ještě více luxusu a komfortu, můžete vaši produktovou péči obohatit například o pleťovou masku.


Pro inspiraci jsme pro vás připravili několik skincare rutin od předních luxusních značek. Věříme, že si svého favorita mezi nimi najdete i vy a dopřejete tak své pleti komfort a luxus, který si zaslouží.

lancome-banner-CZ-483x413

LANCÔME

PRO ZPEVNĚNÍ PLETI

Zaměřte se na příznaky stárnutí pleti komplexně a posilněte kožní mikrobiom probiotickým extraktem obsaženým v Advanced Génifique sérum, které dodá vaší pleti důležité esenciální látky pro její mladě vypadající vzhled a projasnění. Denní a oční krém Rénergie Multi-Lift Ultra pomáhá zlepšovat elasticitu, vyrovnávat nerovnoměrnou pigmentaci a přispívá k viditelnému zpevnění pleti a obnovení kontur obličeje.


KIEHL'S SINCE 1851

PRO HYDRATACI PLETI

Intenzivní, lehká hydratace pro zdravě vypadající pleť a obnovu kožní bariéry se skvalanem a ledovcovým glykoproteinem Ultra Facial Cream poskytuje normální i velmi suché pleti komfort i v extrémně mrazivých podmínkách. Pro podporu regenerace očního okolí je ideální v kombinaci s Creamy Eye Treatment with Avocado. Ke hloubkové regeneraci pleti v průběhu noci neodmyslitelně patří také olejové sérum Midnight Recovery Concentrate.

kiehls-banner-CZ-483x413

biotherm-banner-CZ-483x413

BIOTHERM

PRO REGENERACI PLETI

Sérum Life Plankton™ Elixir pokožku chrání, zjemňuje a regeneruje díky tomu, že podporuje proces buněčné obnovy. Ideálně působí například v kombinaci s hydratačním krémem pro citlivou pleť Cera Repair Barrier, který je unikátní spojením přírodních bio-ceramidů k ochraně a regeneraci kožní bariéry a probiotické frakce Life Plankton, určené k posílení a zklidnění pokožky již od prvního použití, společně s očním krémem Life Plankton.


ARMANI

PRO KOREKCI VRÁSEK

Zažijte rozzářenou, pevnou a hydratovanou pleť díky luxusní řadě proti stárnutí Crema Nera, inspirované mocnou přírodou Italského ostrovu Pantelleria. Ve své unikátní formuli obsahuje jednu z nejmocnějších regeneračních rostlin. Zařazením denního a očního krému Crema Nera Extrema do vaší rutiny v kombinaci s Instant Firming Solution séra pro ultra omlazení získáte jemnější, hladší texturu pleti a jasnější vzhled. Nechte vaši pokožku naplno dýchat, zatímco stopy vrásek budou den za dnem mizet.

armani-banner-CZ-483x413

Našli jste si svého favorita? Jaká je vaše oblíbená rutina v péči o pleť? Dejte nám vědět do komentáře, moc rádi se inspirujeme.