OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Singles' Day: Udělejte radost sami sobě

Singles' Day: udělejte radost sami sobě

 

11. listopad patří již pár let nezadaným lidem na celém světě. Jak to? Připadá na něj totiž tzv. Singles' Day, který oslavuje svobodu. A my jsme právě u příležitosti Dne nezadaných snížili ceny víc než 3000 nejoblíbenějších parfémů. Ať už jste single, nebo zadaní, udělejte si radost.

 
Makeup-beautyvisual-singles-day-girls-dance-261020-301120-Web-Rendition-2
 

Myšlenka Singles' Day vznikla v Číně během devadesátých let. Datum nebylo vybráno náhodně. Čtyři jedničky jsou totiž symbolem single života. Původně tento den slavili pouze svobodní muži, v posledních letech ale jeho kouzlo objevily i single ženy. Vnímají ho jako den oslav nezávislosti a lásky samy k sobě. Protože láska k nám pramení právě u nás samotných. Když se nebudeme mít rádi my sami, proč by nás mělo mít rádo naše okolí?

Nečekejte na Vánoce a nadělte dárek sami sobě právě 11. listopadu při příležitosti Dne nezadaných. Vybírat můžete například z více než 3000 parfémů, u kterých jsme snížili ceny. Máte už svého favorita? Nebo vás snad víc potěší rtěnky, kosmetická taštička nebo pleťová péče? Vybírejte dle libosti, rozmazlujte se a mějte rádi sami sebe. Nejen v listopadu!