V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Singles Day: Čas hýčkat se

singles day: čas hýčkat se

Jste singl a jste na to hrdí? Skvělé! Být svobodný totiž není žádná ostuda. Tato myšlenka se už od devadesátých let šíří po celém světě díky mezinárodnímu dni všech nezadaných – Singles´ Day, který symbolicky připadá na 11. listopadu. Budete slavit?

Crosscategory-beautyvisual-group-anna-an-toni-vanessa-v2-1021-0922-Web-Rendition

Tento svátek čínského původu oslavuje svobodné lidi a pomáhá jim cítit se hrdě, že jsou singl. Ženy ho vnímají oslavu své nezávislosti a lásky samy k sobě. V Asii, kde vznikl, pravidelně vypuká nákupní šílenství – 11.11. je dnem číslo 1 v online nakupování.

Asi už jste někdy slyšeli moudro, že než budete moci milovat někoho jiného, musíte se naučit milovat sami sebe, je to tak? Mezinárodní den nezadaných je ideální čas s tím začít (i pokračovat). Soustřeďte se na tu nejdůležitější osobu ve svém životě – na sebe. Hýčkejte se a oslavte tento svátek rozmazlováním sebe sama. Protože láska k nám pramení jen a jen u nás.

Ať už jste single, nebo zadaní, udělejte si letos v listopadu radost. Nadělte si například sadu pro domácí wellness Home Spa Harmony of Ayurveda Luxury Spa Set od Douglasu. Luxusní vánoční balíček obsahuje vše, co potřebujete pro rozmazlování – sprchovou pěnu, tělový peeling, tělový krém a vonnou svíčku pro navození příjemné atmosféry.

Z dekorativní kosmetiky vám udělá radost třeba L'Absolu Rouge Ruby Cream z limitované edice od Lancôme. Tato krémové rtěnka se pyšní vysokou pigmentací a dlouhou výdrží. Můžete vybírat ze tří limitovaných odstínů v exkluzivním barevném balení této nové řady.